Únor 2010

Pls hlasujte..

28. února 2010 v 22:43
Ahoj, můžeme vás poprosit o hlásek na http://xoxo-ashleynka-net.blog.cz/1002/3-kolo-sonb pro simici-the-sims ?? díky
Přízrak smrti - 22. díl

26. února 2010 v 20:15
Možná se mi budete tlemit , protože to čeho jsem se tak lekla byl.. lev.. Jenomže když jsem naklonila hlavu , nevěděla co tam je a k mímu obličeji přilít lev , tak to zase není moc příjemnej pocit.. ,, Ježiši sem se tě lekla.." řekla jsem tomu lvovi.. Zajímalo mě proč je tam tak zavřenej.. nikde nikdo a .... jeden lev ve výběhu.
Poitom jsem zahlídla dveře , tak jsem šla pomalu k nim.. Nojo zase zvědavá jsem chtěla zjistit kam vedou. Jenožme něco mě zastavilo... Slyšela jsem toho lva ale tentokrát..
Nebyl ve výběhu ! Já jsem se otočila a absolutně nechápala jak se to mohlo stát. Jak se mohl ten lev dostat ven ?? ,, Jé-é... " řekla jsem a pak jsem pomalu šla pozadu : ,, Ho-hodnej le.. hoodnej !" řekla jsem a otočila se..
To byly mety to vám povim.. běžela jsem jak je nejrychlejc to šlo a zaběhla za ty dveře. On se rozeběhl a chtěl běžet zamnou.

Rychle jsem zavřela dveře , a porozhlidla se čim je zatarasit.. nic jinýho tam nebylo jen jedna stará palet atak jsem jí dala před dveře a zatarasila je tak.

Potom jsem šla dál.. Tam jsem si všimla nějakýho dřeva , pařezu se sekerkou.. No nějaká kůlna ? Moc jsem to neřešila ale porozhližela se.

Najednou jsem uslyšela hlas.. volal o pomoc. ,, pomooooooc " ozývalo se. ,, Haló ??" řekla jsem a otočila se... Ten hlas jsem furt slyšela a koukala se odkud de.

Potom jsem se rozběhla tím směrem , hlas jsem už neslyšela ale běžela jsem dál.

a taky že sem běžela dobře.. ,, Proboha !!!!" řekla jsem

Přízrak smrti - 21. díl

26. února 2010 v 20:02
,, Musim ho zachránit !! " řekla jsem si a na poslední vteřinu vlezla dovnitř...
Přistání nebylo zrovna nejlepší , strašně se mi motala hlava.... Když sjem konečně otevřela oči , tak jsem byla vcelku překvapená...
,, No dobrý , představovala jsem si to trochu jiný.... a živější.." řekla jsem z pohledem na ty kopce všude okolo mě... Vůbec jsem nevěděla kde přesně sem , co mám dělat, k am mám jít...

Tak jsem prostě šla nějakou cestou.. teda ono se tomu cesta řikat nedala , všude kopečky nebo dolíky , málem jsem si tam zlámala obě nohy.. ale nějak sem to přešla , tedy spíš přezšplhala.

Chtěla jsem se trochu porozhlídnout po okolí , protože vidim jen kopce, kopce a zase jenom kopce.. co nějaký budovy ? nic takovýho tady není ? to si teda užiju... Vyšplhala jsem se po kamenech někam trošku výš abych se porozhlídla.

Když sjem vylezla docela vysoko , koukla jsem se před sebe a něco spatřila . ,, Joo zeď , konečně ne samí kopce !" zařvala jsem a zase jsem stejnou trasou slejzala dolu.. teda pokud se tomu rovnou nedá říct sjela dolů po zadku.. =oD

Vlezla jsem dovnitř , do tý.. ,, budovy" nebo něco takovýho to bylo.. nebo spíš jen pár stěn protože to nemělo ani dveře..a strop ?? no pravděpodobně jsem v jeskyni... a okolo jsou postavený stěny.. no.

Najednou jsem uvdiěla něoc jako nějakou klec , prostě mříže a tam kus masa.. samozdřejmě já zvědavá sem neváhala , a šla blíž...
přišla jsem , nic jsem neviděla.. tak jsem se naklonila ale..
to sem dělat neměla .. strašně jsem se lekla když.....

Jsme ve Finále

21. února 2010 v 12:16
Moc děkujeme, že jste nás poslali až do finále a prosíme o hlásky, je to důležité, prosím hlasujte na http://cutees.blog.cz/1002/sonb-finale pro TEREZU.rádi oplatíme, stačí napsat do komentářů.

Přízrak smrti - 20. Díl

20. února 2010 v 16:23
Bohužel jak tam byla tma , a já na cestu nekoukala... spíš by mě ani nenapadlo že někam spadnu.. ale bohužel.. Jo , někam sem spadla, do nějaký díry nebo co... ,, Auu " zařvala sem když sem se dokutálela na pevnou zem.. Rychle jsem vstávala, i když po tom pádu mě všechno bolelo.
Vstala jsem , očistila se a začala křičet o pomoc : ,, Halóooooo , pomooc, slyšíte mě někdo ?? Halooo" Volala jsem furt.. zřejmě to je na nic.. sem... No vlastěn nevim kde sem ! Kromě toho že jsem nejspíš spadla do vykopanýho hrobu.. ,, Sakraa slyšíte mě někdo ??" Tak někdo poblíž bejt asi musí... ale z tohohle hrobu mě nikdo neuslyší.. a už vidim jak normální lidi dou v noci na hřbitov když slyšej hlasy.. Takže jsem vyčerpaně lehla na zem a usla..
Probouzela jsem se, bylo ráno a já byla celá rozlámaná.. spala sem na tvrdý zemi plus ten pád k tomu...
Rychle jsem se vzpamatovala , protáhla a pokoukla po okolí jak se odsud dostat.
Potom jsem se kukla do strany a tam.. ,, Lopata ! Skvěle ! " zařvala jsem a popadla tu lopatu.Začala jsem hrabat takový díry jako schůdky , abych se mohla vyšlphat nahoru.
Jo podařilo se , stačil dolíst kousek , a já byla venku... ,, Jau " stěžovala jsem si protože mě všechno bolelo... Nakonec se podařilo a já vylezla.
Oprášila jsem ze sebe hlínu a zvedla hlavu.. ,, No jasně hrob.." řekla jsem... teda hlubkej byl asi pěkně.. No né asi určitě když jsem v něm dokonce i spala.. já a spala jsem v hrobě.. bože co já všechno nezažiju. Potom jsem se koukla na náhrobní kameny.. ,, Stupid Boyfreind , Stupid teacher a .... a prázdný okýnko ?" řekla jsem.. .to kde nic nebylo napsáno tam jsem právě já spadla... Rychle jsme se vymotala a konečně jsem viděla můj dům.
Přišla jsem domů , a opět hledala Blackyho.. nikde nebyl.. a zbejvala jen půl hodina do přesunutí se na jinou realitu.. jinej svět , abych mohla Matthewa zachránit... Nikde Blacky nebyl.. Ale já Matthewa musim zachránit , a věřim že se Blacky objeví..
Takže já nabalila do batohu ty lektvary,nějakej nůž,spacák ,.. a pár serepetiček.. Oblíkla jsem se , vzala si bundu,šálu, čepici... no co musim sep řipravit na všechno !
,, Haló ? Slyšíte mě ?" zeptala jsem se a ozval se hlas smrti : ,, Ano Gabriello.. Proč mě voláš ?" Zeptala se smrt.. ,, Sem připravená.. Chci jít do jiného světa abych zachránila Matthewa. " řekla jsem. ,, Dobře , máš připravené kouzlo ?" zeptala se smrt a já kývla : ,, Jo mám.." Nejdřív mi ještě smrt řekla čeho mám dokázat.... Musim dojít v té realitě až na konec světa... a tam najít , prostě nějakou věc... a jakmile jí vezmu do ruky a řeknu zaklínadlo , objevím se zpátky a sochu si budu moci vzít a oživit tak Matthewa..
Vzala jsem papírek a přečetla zaklínadlo..
,,Teď z tohoto místa a v tento čas,
volám starodávnou moc, co je v nás
Otevři dveře, víš co se chystá,
vytvoř cestu do jiného místa"
hned jak jsem ho doříkala , objevil se předemnou kouř a pak..
nějaká.. jakási .. skříň ? No něco takovýho... ,, Vstup dovnitř , dál už ti radit nebudu" řekla smrt..
Stoupla jsem si před tu skříň a natáhla ruku a zase jí dala zpátky... Pořád mi jelo hlavou .. ,, Co blacky ? vím vůbec do čeho se pouštím ? a... a... já nemůžu odejít bez Blackyho..." todle mi furt jelo hlavou , a zbývalo 10 vteřin na rozmyšlení. pak skříň zmizí a .. už nikdy nebudu mít tu šanci... Deset , devět , osm , sedm , šest , pět.. ,, Mám nebo ne ?!!" čtyři , tři ,, A co blacky..?" dva , jedna ,...

Přízrak smrti - 19.díl

20. února 2010 v 12:24
,, Proč mi to nemůžete říct ?? To tam je něco tak ... hroznýho ?? Nebo jak??" Ptala jsem se.. nojono , ta zvědavost.. ,, Já ti to Gabriello opravdu nemůžu říct ! Až poznáš co v ní je , což y určitě dokážeš , a bude to v největším nebezpečí , uvidíš :) Dá ti to jasný signál." řekla smrt.

,, Signál ? No , já se radši už ptát nebudu.. a mám si brát ještě něco ?" zeptala jsem se. ,, Jen lektvary a tuto truhlu , jinak osobní věci , můžeš si vzít klidně nůž , ale jinou zbraň ne , spacák a nějakou bundu aby ti nebyla zima , což bych být tebou nezapoměl.. " řekla smrt. ,, Tak jo a můžu si vzít třeba.." řekla jsem a smrt mi skočila do řeči.

,, Nic víc ti říct bohužel nemůžu , Zítra Gabriello , pořádně si to rozmysli...a sebou můžeš mít pouze jednu osobu , či živého tvora... : ,, Ale..." řekla jsem ale bylo pozdě. ,, Super..to toho vim.." řekla jsme a vrátila se domu... jedne živí tvor ? Jasně že Blacky.

Jenožme já přišla domů a Blacky nikde, prohledala jsem všechno... Myslela jsem že se někam zaběhl , ale ta myšlenka mě pomalu ale jistě opouštěla...

Položila jsem knihu a začala hledat různý lektvary .. četla jsem a mezitím si opisovala potřeby na určité lektvary : ,, Smrtící,vítězný,lektvar lásky - No jasně tam tak bude potřeba lektvar lásky.. , lektvar proti Zombie , upírům , vlkodlakům ,... Rychle jsem ty stránky přelostovala ale pak se přece jenom k těm tří posledním lektvarům vrátila. ,, Hmm , hodit by se to mohlo.."

Konečný výsledek... ,, Snad sem je uvařil dobře , a doufám že jich nebude málo.." řekla jsem , ale o tom že jich bude málo vážně ale jistě pochybuji =oD
Potom jsem chtěla ještě jít koupit do zveráku něco Blackymu , a zároveň ho jít najít. Tak sem si vzala kabelku s penězma. První trasa- Najít Blackyho..
Po chvíli , už se začlo stmívat a já.. byla v nějakým lese. Absolutně jsem nechápala jak jsem se dostala od mího baráku až sem... ,, Sakra no tak tady ho asi nenajdu.. za chvíli bude tma jak v pytli , sněží , a já sem tady v krátkym tričku.." řekla jsem
,, Blacky , čičí " Volala jsem několikrát - ale marně...
,,Sakra kdybych tak aspoň věděla kde sem..." řekla jsem... Chvíli jsem se tam motala ale pak.. ,, Stopy.. a moje , dyť furt chodim dokola !!" vztekala jsem se.
,, Sakra to je zima.." řekla jsem , a pomalu jsem mrzla , za chvíli snad ze mě bude jen kus ledu..
Zahřejvala jsem se a už ztratila myšlenku že se odsud dostanu.. ,, To je v háji , sem uprostřed lesa , někde v prdeli , mrznu tady, Blacky nikde.. skvělý !" nadávala jsem.
Potom jsem došla na nějakej hřbitov.. už byla vážně obrovská tma , slyšela jsem jen to ... ticho... až moc velký ticho.. No co taky že sme na hbitově.. šla jsem ale pak mě vylekalo houkání sovy..

Chodial jsem okolo hrobů , ten hřbitov byl strašně velkej a já zapoměl a kde je brána...

Potom jsem ale někam šla , už byla taková tma že nebylo vidět na krok , já šla , šla , šla , nevěděla jsem kam tak jsem furt šla , ale najednou jsem...
Pokračování příště

Jsme v 7.kole !!

16. února 2010 v 20:15
Tak jsme v 7.kole, pls hlasujte pro nás, další kolo je už finále !!! hlasujte na

Hlasujte pro nás

12. února 2010 v 21:29
Ahoj hlasovat pro nás můžete i tady : http://klarynnna.blog.cz/1002/1-kolo-sonb#komentare
teprv 1.kolo, ale mohli bychom vyhrát!

Zase...

12. února 2010 v 14:05
Ahojky, opět jsme postoupili v soutěži SONB, prosím hlásněte pro nás na http://cutees.blog.cz/1002/sonb-6-kolo začíná to být drsný, jelikož je nás už jen 7, tak doufám, že pro nás hlásněte a moc díky.

Vyměň si klikačku

10. února 2010 v 20:36
Ahoj, jestli chceš můžeme si vyměnit klikací ikonu. Tvoji bychom umístili do menu k ostatním ikonám. Napiš jestli máš zájem.

Přihlas se do soutěže

9. února 2010 v 20:45
Ahoj, na našem blogu se bude konat soutěž o nej blog. Vyherce bude mít u nás na blogu klikací ikonu s jeho blogem a nějaké ty menší ceny, které neprozradíme. Zapsat se můžete dole v komentářích a do asi do 1.března podle toho, kolik se vás přihlásí.

Přihláška
1. Jméno nebo přezdívka
2. Adresa vašeho blogu
3. O čem váš blog je

New Dess

9. února 2010 v 20:35
Ahoj, jelikož se blíží Valentýn rozhodli jsme se udělat nový dess s Valentýnským tématem.