Přízrak smrti - 7.díl

25. ledna 2010 v 20:11
,,Ježiši.. ale to je přece !!" řekla jsem a nemohla sem uvěřit tomu co vidim na zemi . šla jsem blíž a v kaluži krvi byl..
,, Ne ! to je přece přívěšek Matthewa !!" řekla jsem , nechala jsem ho tam ležet a běžela zpátky do lesa.
Já tam přiběhla , najednou jsem se nemohla pohnout z místa a ani nic říct ! Zase tam byla ta ženská , a říkala nějaký nesmysly.....i když oni to asi nesmysli nebyli !!
On tam klečel na kolenou , rukama se držel za krk .. Já kdybych mohla tak tam vlíznu a všechno ji překazim ale vážně jsem se nemohla pohnout. Matthew chraplavím tichým hlasem říkal : ,, prosím nech mě !"
,, Tak a je stebou konec ! jednou pro vždy !! " řekla ta ženská a strašně se smála !! "
Matthew padal na zem , a... já se najednou mohla hýbat i mluvit !
,, Neeee !!" vykřikla jsem a běžela k němu.
,, Ty ?? Co tady děláš ?!! Hm.. možná si mi překazila poslední věc co sem chtěla udělat.. ale nevadí ! stejně ho už nic nezachrání !!!!" řekla a zase se smála. ,, cože?? o-o-on je mrtvý ??"
Já si k němu klekla. ,, nee prosím .. " říkala jsem..Potom se zase ozvala ona : ,, jeho už nic nezachrání !!"
Najednou mi začaly týct slzy : ,, Prosím , on nesmí bejt mrtvej !! prosím zachraňte ho !!" prosila sem a najednou sem si něčeho všimla.
šáhla sem si na tvář.. ,, M-moje škrábance sou pryč ??! jakto ??" řekla jsem a ona začala nadávat !
,,cože ?? jak je todle možný ??!! ty si mi všechno zkazila !! všechno !!!!!!!! "
,, Co vám udělá to abyste ho nechala žít ?? co ??!!! prosím.." říkala jsem a prosila dál ale ona ne a ne !
,, Je mi jedno co chceš , hlavní je co chci já !!!" řekla a já se opravdu naštvala ! ,, ty mrcho !!!" řekla jsem a natáhla sem ruku že jí dám facku , ale jak sem tu ruku natáhla .. najednou...
nad ní zase byla ta svítivá koule , a ona řekla : ,, neee !! cože?? to ona... ona je stejná !!!!!!! neeeeeeeeeeee!!"
Já běžela zpátky k Matthewovi ... Potom se Matthew začal probouzet . ,, Gabriello ?? " řekla já se otočila na něj.
,,Matthew díky bohu !!!!!" řekla jsem a obejmula ho : ,, Už sem měla strach že tě ztratim navždycky !!" řekla jsem a on se mě zeptal : ,, Jak si mě našla ??"
,, Ten přívěšek , našla jsem ho na silnici.. okolo byla krev a já měla strašnej strach ! " řekla jsem a on se usmál a řekl : ,, tys to dokázala... a amulet je taky zpátky !!" já nechápala : ,,c-co sem dokázala ??"
On mi řekl ať to neřešim , a šli jsme domů.
Pozvala jsem ho dál , a když jsme šli zpátky tak jsme si povídali o rodičích , vzpoměla jsem si že mi máma jednou nechala krabici , ve které bylimoje věci od ní a tak... ta krabice by měla bejt pod postelí.. nikdy sem jí neotevřela...
,, Matthew , já dojdu pro tu krabici.. ale.." řekla jsem a on se zeptal : ,, co ale ??"
,, vůbec nevím co v ní je ! já jí nikdy neotevřela !!" řekla jsem a on mi řekla : ,, nemusíš jí otevírat.. je to na tobě !!" ale já řekla : ,, já chci !!" a šla jsem pro tu krabici.
Vytáhla jsem jí z podpostele , a chvíli na í koukala. potom sem se odhodlala jí otevřít. otevřela jsem jí a v ní bylo hodně věcí , ale ta jedna věc ... ,, cože ?? to je přece.."
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama