Přízrak smrti - 5.díl

25. ledna 2010 v 19:48
Blacky tak šíleně syčel , že sem nejdřiv nevěděla proč... No ale nakonec jo.. podle toho co jsem viděla.
Najednou tam byl takovej ,,kouř" nebo něco takovýho , a objevila se tam nějaká žena... ,,ehm ..c-co to je ??" řekla jsem , ale když ten kouř zmizel tak sem tu ženu viděla.
Já vyvalila oči ,,c-coto má znamenat ??"
Ta žena měla delší černé vlasy , no a jak vidíte.. byla celá podivná..... ale to jsem jí ještě neviděla do obličeje !!
Najednou ta žena přišla blíž ke mě.. a to sem jí teprve viděla do obličeje.
já se jí do toho obličeje podívala , uplně mi přeběhl mráz po zádech ! strašně sem se lekla. na tváři měla vytetovaného pavouka , a ty oči.... ,, k-k-k-kdo jste ? co tu chcete ??" říkala sem vylekaně a ta žena řekla ,, áá Gabriella.. to sem si mohla myslet !!"
,,k-k-kdo jste ?? vy..vy mě znáte ??" ptala jsem se uplně vylekaná a ta žena se začala smát. ,, jéé Gabriello, snad by ses nebála.. a já myslela že ty seš taková nebojácná holka.. asi sem se spletla že ?? "
Najednou něco řekla.. vůbec sem tomu nerozuměla.... setmělo se , a z očí jí šla fialová záře.. najednou sem si vzpoměla , že tu záři odněkud znám... z toho tunelu.. ta Gabriella , tedy já. ta postava... ,, c-co to má bejt ?" říkala jsem a ona se opět smála : ,, už si vzpomínáš ?? Gabriello , to jsem byla já !!" říkala a náhle se zase začala smát.
Potom začala říkat : ,, Budeš trpět Gabriello !! Trpět !!!! " pořád to opakovala a já nevěděla co se děje . ,, néé ?! co se děje ?? kdo jste ??" Ona dál opakovala : ,, Zažiješ ukrutný bolesti , budeš trpět !! trpět !! trpět.." To slovo ,,trpět" sem slyšela ještě několikrát. pořád znělo v mý hlavě. ale najednou ta žena zmizela a já slyšela jen její smích.
Já se porozhlížela všude okolo mě , ale nikde jsem jí nezahlídla : ,, Hej co se to děje ?? kde je ta žena ?? co te´d semnou bude ??" říkala sem a najednou sem zase slyšela hlas tý ženy : ,, Budeš trpět Gabriello! trpět !!"
,, Né prosím nechte mě !! prosím.. " pořád sem prosila ale furt sem slyšela jen její smích a tu větu ,,budeš trpět" najednou mě začalo strašně bolet břicho... jako kdyby mě někdo řezal.
Okolo mě bylo nějaký divný světlo , a já se chytla za břicho. ,,au .. prosím ne prosím ne to bolí !" křičela jsem ,, aaaaaau prosím nechte mě !!!!!!!!!! prosíím přestaňte"křičela jsem dál ale ta ženská se furt smála ,, Tak co ? už víš jaký to je trpět ?? už víš ??"
,, Prosím už dooooost !!!!" zakřičela jsem a najednou to přestalo bolet. já byla tak strašně vyčerpaná že jsem neměla na nic sílu. ta ženská se tam najednou znova objevila. ,, Tak co ?? stačilo ti to ??"
,, Prosím už mě nechte bejt , co odemně chcete ??" říkala jsem a celá jsem se klepala : ,, Gabriello... snad si nemyslíš , že tě nechám bejt ? jen tak ?? nené holka.. ty se pleteš !!" řekla a já se naštvala a řekla jsem i přesto že jsem věděla co mi může udělat : ,, jsi zrůda !!!!!!!"
,,Ty si myslíš že mě budeš urážet ??!!" začala na mě řvát ta ženská : ,, Urážet ?? Fajn... když pro tebe je pravda urážení , tak jak myslíš !!" ona řekla : ,, cože ?!!" a najednou jsem zase ucitila tu bolest : ,,au !" řekla jsem a ona : ,, Na mě si jen tak nedovoluj !!"
,, Ty si myslíš , že si na mě můžeš dovolovat ?? Gabriello pleteš se !! " řekla a pokračovala : ,, Víš co umim ?? a víš co můžu ?? kdykoliv se mě zachce , můžeš zase cejtit ty bolesti a trpět celej tvůj život... a nebo tě můžu zabít rovnou !!!!! " řekla a já řekla ,, ne !!!"
Najednou natáhla ruku , a dala mi jí na obličej ,, budeš trpět !!" řekla a přejela mi jejíma nehtama po obličeji .
Já si dala ruku na to místo a řekla ,, au !!" Ona pokračovala : ,, Už víš co umím ? už víš co můžu ? Už víš čeho jsem schopná ??"
,, jsi schopná všeho !! protože seš zlá hnusná zrůda !!" řekla jsem a ona se naštvala a přitom se smála ,, co si jako myslíš ?? Říkáš si o to sama , ale neboj... hnedka se ti to splní !! už dlouho tady nebudeš !!" řekla ta ženská a já se jentak nedala : ,, Vy mě chcete zabít ??!!! to se vám nepodaří !! to-to nesmíte !!" říkala jsem.
,, můžu co chci... a už dlouho čekat nebudeš !!" říkala a šla ke mě.. ,, c-co ?? ne !! proč to děláte ?? p-p-p-roč se nemůžeme dohodnout ??" snažila jsem se jí přesvědčit o tom aby mě nezabíjela.
,, Prosím nechte mě jít ! proč to všechno děláte ?? proč ??" říkala jsem dál a ona řekla : ,, fajn , když to chceš vědět, řeknu ti to ...." já poslouchala a ona začala vyprávět : ,, od tý doby co ses narodila , chtěla jsem tě zničit !!! do týhle doby se mi to nepodařilo , ale te´dka podaří !!!!!! a tvoji rodiče neumřeli autonehodou !! a tvá babička která umřela to ví !!!!! ale nikdy ti to neřekla ! to já je zabila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" řekla ta ženská.. ,,c-c-c-cože ???????????" řekla sem vylekaně.
,, a teďka tě konečně nadobro zničím !!!!! " řekla a já začala brečet : ,, é prosím už mě nechte prosím už dost !!! nechte mě jít prosím!! nezabíjejte mě !!" prosila jsem ale marně.
,, Dál nebudeme čekat.." řekla a šla ke mě : ,, konečně jednou zmizíš , a já dostanu tvojí moc !!" já si klekla na kolena : ,, j-j-jakou moc ?? prosím né nechte mě !! prosím nedělejte to prosím !!!!!!!!!!!!!"
Už byla u mě a já strašně nahlas prosila : ,,PROSÍM NECHTE MĚ !! PROSÍM NEZABÍJEJTE MĚ !! PROSÍÍM !!!!!!!!!!!!!!!" jenže ona se začala smát : ,, Gabriello , smrt by tě jednou stejně potkala !!!!!" já se strašně naštvala , a popadla tu lebku s tou svíčkou , svíčku sem zhasla a odhodila , a tou lebkou jsem jí chtěla uhodit...
Jenže najednou ta ženská ukázala na tu lebku , a ona zmizela ´, a v její ruce se objevil nějakej sekáček. : ,, Nejdřiv prosíš , a pak mě chceš uhodit tou lebkou ?, a utýct ?? to ne!! to si dělat neměla !!" řekla.
,,neeeee prosím !" křičela jsem ale najednou se ten sekáček ke mě přibližoval blíž a blíž ... ,, nee!" řekla jsem a najednou se někdo objevil u dveří : ,, Gabriello uteč !!"
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !!!!!!!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 týna vaše Sbéé♥♥ týna vaše Sbéé♥♥ | Web | 27. ledna 2010 v 9:18 | Reagovat

to je dobrýýý xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama