Přízrak smrti - 4.díl

25. ledna 2010 v 19:47
Probouzela jsem se , a když sem otevřela oči tak co jsem nespatřila !! ,, ehm.. c-co ??" řekla sem a vstávala ze země na který bylo napadaný jehličí.. no jasně... všude samý stromy ! a ještě k tomu jsem byla oblečená.
,, c-cože ?? les ? to sem jako v lese ?? si ze mě jako fakt někdo dělá srandu ne !!!?" nadávala jsem , ale věděla jsem že si ze mě nikdo srandu nedělá.. jenom sem si to nechtěla přiznat =o( ,,ale co tady dělám ?...." přemýšlela jsem a najednou se mě vybavil ten sen !!
Uplně mi všechno projelo hlavou. ten sen... uplně do každýho puntíku přesně jak to tam bylo.. porozhlídla jsem se a všimla si že... ,, Ten les je uplně stejnej !!!!" řekla jsem ... ,, c-co to má j-j-jako znamenat ??!" přemýšlela jsem nad tím.. až najednou jsem uslyšela mňoukání... prostě sem slyšela kočku !! ,, tady je někde kočka ?? čičí , čičí ??" začala jsem volat .
Příběhl zamnou kocour. ,, Blacky !!" zařvala jsem a vrhla jsem se na něj ,, co tady děláš ??" On na mě mňoukal... ,, To je divný..." řekla jsem
,, Blacky kdybysi aspoň uměl mluvit..." řekla jsem.. ,, achjo.. i ty seš jinej Blacky.. ty taky. oba dva jsme jiní než ostatní.." říkala jsem a pak sem vstala ,, tak deme, musíme se vrátit."
Tak jsme šli , a potom se Blacky někam rozeběhnul ,, Blacky čekej !! čičí , kam běžíš !!! počkej !" volala jsem na něj a běžela za ním.. on furt mňoukal a nakonec doběhl k nějaký .. chatce nebo co to bylo.
Bylo odemnčeno , a tak jsem vešla dovnitř a Blacky zamnou.
Koukla jsem napravo ... a nic. prostě jenom okna a žádnej nábytek .
Potom nalevo.. ,, ehm ??" řekla jsem s pohledem na ty stolečky s těma svíčkama v lebce , a na tu divnou .. vážně podivnou židli.
,, Je to tady sice divný , ale chvíli si tady odpičineme , jo Blacky ??" řekla jsem a držela Blackyho. Potom jsem ho položila a on se uvelebil na podlaze a myl si pacičku.
Já si to tam všechno prohlížela .. ,, Hmm.. podivný místo... tak aleco .. nachvílli si tady odpočinout můžem." řekla jsem a šla k tý ,,židli" .. teda jestli se tomu dá tak vůbec řikat..
Sedla jsem si na tu židli , a asi 5 vteřin jsem tam seděla v klidu , ale najednou Blacky začal neklidně mňoukat , syčet prskat a škrábat a poskakoval ... ,, Blacky ?? co se děje ?" řekla jsem a zachvíli sem pochopila , podle toho co předemnou stálo ! teda spíš KDO !
Pokračování příště
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama