Přízrak smrti - 3.díl

25. ledna 2010 v 16:06

Stála jsem tam , a koukala ,, Ne !! to ne !!" řekla sem na to co jsem viděla ... David - přítel Sahar ležel mrtvý na zemi , Sarah brečela a vrah utíkal.
,, Já to nestihla !!" říkala jsem si .... Šla jsem k Sarah : ,, Sraha ? Je-je mi to líto !" řekla jsem ale Sarah si mě nevšimla !! ,, Sarah ??" řekla jsem a stála u ní. potom sem natáhla ruku na její rameno ale .... ona to necejtila. jakoby tam nebyla.
,,Ne to nemůže bejt pravda! měla sem možnost to změnit ale já to nedokázala ! proč todle potkalo zrovna mě ?? proč zrovna mě ??" říkala sem si ale najednou všechno okolo mě začalo mizet.
Foukal silný vítr , strašně se setmělo a všechno se proměnilo v prach. i Sarah s Davidem... Najednou sem uviděla nějaké fialové světlo které se blížilo ke mě ! dala jsem si ruce před obličej , protože jsem netušila co to je...
Najednou to světlo nebo co to bylo se dostalo do mě , a já zkameněla , okolo mě byla fialová záře , a dál si nic nepamatuju. najednou jsem se objevila někde jinde.
Objevila jsem se spátky v temné tmavé chodbě , pomalu jsem stávala ze země , a až pak mě znovu došlo co se stalo. ,, ach ne !" řekla jsem a sklopila hlavu.
,, Ne ne ! já to nedokázala... já to mohla změnti ale nezměnila !" pořád jsem si říkala .
Najednou ke mě šla ta postava , vlastně jsem to byla já . ,, Gabriello " řekla ta postava .
,, Já sem na nic ! svět mě nenávidí !" řekla jsem a ta postava mi řekla : ,, Ne Gabriello ! nejsi.."
,,Já nechci být jiná než jsou ostatní ! já chci být normální!" říkala jsem : ,, Normálnímu člověku se todle nestane ! já tomu nevěřim že se mi to stalo ! nevěřim !!" nadávala jsem ale ta postavala stála u mě a říkala : ,, Nevěříš protože nechceš věřit."
,, Ne nechci !!! protože todle není normální ! co se to děje ? někdo si ze mě dělá srandu ??" přemýšlela jsem nad tím .... ale.. ale todle se přece normálně nestává !! ,, já jsem...." řekla jsem a ta postava dodala :
,, Jiná.. jsi jiná Gabriello!" Já ale začala brečet : ,, Já nechci být jiná !!! proč já ? proč zrovna já ??! nechci mít todle poslání !!"
,, Byla jsi vybrána Gabriello !!" řekla ta osoba a já se zeptala : ,, ale proč ??" Jenže ta postava , která stála u mě kývla g´hlavou a usmála se : ,, Však ty jednou pochopíš !"Říkala..,, nepochopim !! tadyto se pochopit nedá !! protože todle není normální !!!!!!!" řvala jsem dál a ta postava řekla ,, už je čas gabriello !" já vyvalila oči a nechápavě jsem se ptala : ,, čas , čas na co ??"
,, Na to se vrátit !" řekla a postava , natáhla ke mě ruce a z jejích rukou šla ta samá záře jako předtím tam u toho obchodu. Mě se zase zamotala hlava , a najednou jsem byla pryč z té chodby.
Byla jsem u mého domu , a seděla jsem na zemi venku... Pořád nemohu uvěřit tomu co se stalo. todle mi nikdo věřit nebude ....... ,, co se semnou děje ? jsem jiná než ostatní..." Říkala jsem si a nevěřila.
Koukla jsem na měsíc , a přemýšlela co bude dál , kdo vlastně byl ta postava , proč sem jiná a o všem co se týká těhlech záhad.
,,Achjo..." řekla jsem , sklopila hlavu a odešla.
Vešla jsem domů , a tam jsem uviděla Blackyho ,, Blacky !!" řekla jsem a vrhla jsem se na něj ! ,, Ani nevíš co se mi stalo. možná že nebudeš věřit ani ty.. " řekla jsem a on mňouknul a kývnul hlavou jakoby to věděl ..
,, Neměla jsem chodit do toho domu. ty jsi věděl že mám být doma viď ? " říkala jsem mu a on opět mňouknul.
Potom sem se převlíkla , osprchovala a šla spát . Blacky se natáhnul vedle mě na postel a my spali. jenže pro mě tahle noc zase nebyla dobrá a odpočinková... opět se mi totiž zdál sen.
V tom snu.. byla jsem v lese... porozhlížela jsem se.. ale nevím proč. někdo tam byl... hledal mě a já se chtěla schovat. chtěla jsem utéct pryč ale nemohla jsem... něco mě v tom lese drželo.
Měla jsem strašnej strach že mě najde.. ale kdo ? já nevím kdo mě hledal.. nevím co mi chtěl udělat... neviděla jsem mu do tváře. držel v ruce nůž , ano on.. chtěl mě zabít. ale proč ??
Utekla jsem za strom , a on se pomalu blížil ke mě.. strašně jsem se bála jako nikdy předtím. bála jsem se že mě chytí.
On.. on mě našel. utíkala jsem .. já utíkala pryč , a on zamnou...!!!!------ jeslti mě nakonec chytil nevím. víc si ze snu nepamatuju.
Ráno jsem se probudila , ale né ve své postely !!!!! ,, kde to jsem ?"
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mája & Flow (Flow) Mája & Flow (Flow) | Web | 25. ledna 2010 v 16:45 | Reagovat

Dobrý

2 týna vaše Sbéé ♥♥ týna vaše Sbéé ♥♥ | Web | 25. ledna 2010 v 17:00 | Reagovat

týjo , to je třetí díl už ? Jo jsem je promeškala ? :D mooc super , zachvíli si přečtu ty předchozí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama