Přízrak smrti - 2.díl

25. ledna 2010 v 13:23
Sarah na mě začala řvát a brečela : ,, S tou vraždou máš něco společnýho !! Věděla si že příde zloděj !!! seš hrozná !! už ti nevěřim! Byl tady !! ten vrah o kterym si mluvila !!! ale ty s tim něco společnýho máš ! jinak bys to neřikala ! bůhví jeslti si ten rah nebyla ty !!!!! jenže teď je všechno jedno!! je mrtvej !!! MRTVEJ !!" Řvala Sarah a já nechápala co tím myslí ,, cože ? kdo je mrtvej ?? ale proč bych to dělala Sarah né vážně !!! " říkala sem jí a vysvětlovala jí to ale ona si myslela svý ! ,, Jasně tak proč si to věděla ?? jakto ? jaktože si věděla že tu je vrah ?? jaktože si věděla že někoho zabije ?? a ty si Davida nikdy neměla v oblibě !! ale já jo ! chodila sem s nim jeslti ti to nedošlo a tys nám skazila vztah !! s tebou nechci nic mít společnýho ! David je mrtvej !!!!" řvala a opakovala mi to několikrát a nakonec položila sluchátko ,, ale Sarah..." řekla sem.
,,Co teď ?? já.. já to věděla !! Já věděla že tam příde vrah , že někoho zabije ! né to není možný.. sakra co se to semnou děje !" opakovala sem si pořád jenže najednou mě něco v mé mysli říkalo ,, chodba , chodba , dole v zemi !! je tam chodba !" Žádný hlasy sem neslyšela ale v mé mysli sem to slyšela.. prostě mě to projelo lavou a hnedka mě to napadlo .. ,, no jasně ten stolek !! pod ním je tajná chodba !!" odsunula sem stolek.. najednou to šlo. cítila sem v sobě sílu .... ale né obyčejnou sílu..
Odsunula jsem stolek , a spatřila sem tu chodbu .... vedla úplně najinou stranku než je postavený dům... Pomalu sem tam lezla.
Skrčila jsem se a po kolenou lezla do tmy , ve které sem nic neviděla... ale nebála jsem se !! lezla sem odvážně dál.
Najednou tam byla zase vysoká stěna , a já už se nemusela dál plazit po kolenou , ale normálěn sem se postavila a šla k tajemným dveřím které sem uviděla...stiskla jsem kliku , a otevřela dveře.
Najednou sem se ocitla v dlouhé chodbě , ve které sem nic neviděla.... ale ono v té chodbě asi ani nic nebylo.
Otočila sem se spátky ke dveřím , které byli zavřené ... stiskla sem kliku a opět sme byla uvězněná.. ale tentokrát ještě na tajemnějším místě.. ,,c-c-cože ?? né .. co se to děje ??" řekla sem a najednou sem za sebou uslyšela hlasy ,, Gabriello , Gabriello !!"
Ihned jsem se otočila : ,, Haló ?? Kdo jste ??" říkala sem a koukala na to co jsem viděla :
Za mnou stála jakási postava... byla oblečená v bílích krátkých šatech , s krásným dlouhým střapatým závojem... Šaty vypadaly jako svatební , ale postavě sem neviděla do obličeje... ,, Kdo jste ?" zeptala sem se a postava postoupila o krok blíž ,, Gabriella ... jsem ty." odpověděla ta osoba
,, cože ?? vy jste já ?? c-co todle má znamenat ?? " dostala sem velkej strach....ta osoba udělala další krok a řekla : ,, Někdo tě viní za věc, za kterou ty nemůžeš , ale viníš se za to i ty sama..." opakovala asi pětkrát ... ,, o-o čem to mluvíte ??" nechápala sem a ona opět postoupila o krok , a pomalu ale jistě se blížila ke mě ! ,, Nevíš ?? vzpoměň si.." Já v tu dobu vůbec nad ničim nepřemejšlela , jako bych ztratila paměť , a ta osoba tentokrát šla ke mě blíž a blíž , ale pomalu a pořád opakovala ,, Gabriello , Gabriello , Gabriello ,.. "
Najednou se mě strašně zamotala hlava ,, néé co se to děje ?? " vůbec nic sem nevnímala , a všechno se mi před očima rozmazalo , a rozdvojilo... Osoba , která byla blízko u mě , natáhla ruku a já jí konečně viděla do obličeje !! Ano ! byla jsem to já.
Potom mě hlava tak silně bolela , že jsem zařvala ,,nééééééééééééééééééééé" , a ozvěna byla tak silná že jsem j íslyšela snad stokrát.. a náhle sem se kácela na zem.
Dopadla sem , a nakonec sem se natáhla na zem a nic víc si už nepamatuju.
Jenže najednou sem stála já před mím domem , bylo ráno a já nechápala ,, co co co se to stalo ? kde to sem ??" říkala sem , a matně jsem si pamatoala co se stalo... tu osobu jsem měla stále před očima , ale co bylo potom nevím.
Něco mi pořád v duchu říkalo ,,noviny , vem noviny !!" ano , vzala sem ty noviny a šla domů... sedla jsem si na pohovku , a četla... bylo tam to co obvykle... ale najednou tam zazářil článek , o vrahovi ,, počkat !! " řekla sem a najednou mi všechno projelo v hlavě ....
--Já se ocitla v době ráno , ve které jsem už byla...Vzpoměla jsem si na všechno... ráno jsem vstala , šla pro noviny , ten dům .... ano v tom době jsem byla teď !! viděla sem ten samý článek o vrahovi , a volala to Sarah která mi ale nevěřila... šla jsem do toho domu ale nikde nebyli žádné dveře , a dveře se zabouchly.... Sarah mi volala že v jejich ulici byl ten vrah o kterém jsem mluvila... nadávala mi.. oběvila jsem tajnou chodbu do které jsem šla... no jasně ta postava !!! ta postava to jsem byla já !!! vrátila čas o několik hodin... NO JASNĚ !! dala mi možnost všechno změnit...!!!!!!!!"
Rychle jsem popadla telefon a volala Sarah ... jenže nemůžu jí říct o tom vrahovi............
Gabriella : ,, Sarah ahoj , hele máš teďka čas ?"
Sarah : ,, Proč ? no teď ne !!"
Gabriella : potřebuj us tebou něco probrat.. mohla by ses teď hned stavit ??"
Sarah : ,, Ne , teďka se chystám jít s Davidem na nákup."
Gabriella : ,, TO NESMÍŠ !" zavřala sem , ani nevím proč... No ano.. cestou do obchodu.. ten vrah !!
Sarah : ,, cože ? nemůžu jít na nákup ?? "
Gabriella : ,, no prosím fakt přiď ke mě domů !!"
Sarah : ,, Ne promiň , já už sem přichystaná a du na ten nákup.. teď hned. pak se stavim!!"
Řekla Sarah a položila sluchátko.
,, né !!! to néé !! musim tam hnedka běžet !! " řekla sem ... jenže stihnu to ?? říkala jsem si.. ,, Musím to stihnout !!!!!!!!" řekla sem si
Běžela jsem k tomu obchodu.. jenže sem nevěděla kde přesně se to stane... ,,sakra kam teď ??" řekla sem a zastavila se... jenže najednou sem všechno věděla.. kde se to stane !! běžela sem dál jako o závod....
Příběhla sem na místo a ...
------Pokračování příště-----
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama