Přízrak smrti - 11.díl

27. ledna 2010 v 21:07
Matthew se na mě chvíli koukal , až pak mu to došlo : ,, tvůj přívěšek !!!!!!" vykřikl a já kývla hlavou : ,, nojo.. ale koukni co máš na krku ty !!"
Matthew si šáhnul na krk , a zvednul nahoru přívěšek který měl na krku.. : ,, t-to.. je... dračí amulet ??! " řekl a já opět kývla hlavou.
,,No hele , teďka by jsme měli jít domů !! Radši se ještě kouknem do tý knížky kde je tenhle amulet namalovanej... Četli jsme jen o těch netopýřích.. ale o tomhle dračím jsme toho moc nepřečetli !! " řekla jsem a Matthew souhlasil : ,, jo.. to je pravda !"
Doma jsem hnedka šáhla po knížce s těma amuletama.. : ,, tady je , tak počkej !"
Jenže najednou se mi udělalo nějak divně... upustila jsem knížku a ...
spadla jsem na zem . ,, Gabriello !!" zařval Matthew a běžel ke mě.
,,Gabriello ?? co ti je ?? no tak mluv !!" říkal mi , jenže já byla v bezvědomí.
On mě vzal , a položil mě na gauč...
Když jsem se probouzela , Matthew hnedka přiběhl a řekl :: ,, no sláva , už sem měl strach! spala si hodinu a půl !!"
,,Jo....." řekla jsem zamlkle.. ,, Coje ?? Si v pořádku ?" zeptal se Matthew.. ,, Jo jsem.. no vlastně.. Matthew musíme na hřbitov !!" Matthew na mě vykulil oči : ,, ?? cože ? proč ?"
,, Zdál se mi sen !! Byl dost živej !! V tom snu.. prostě .. já ti to neumim vysvětlit ! musíme na ten hřbitov , jestli tady zůstaneme , tak se tady oběví nějaká divná ženská a..." řekla jsem a zasekla se. : ,, a co ??" zeptal se Matthew a já vstala
,, a zabije tě..." dořekla jsem tu větu a Matthew sklonil hlavu : ,, aha.. no a jako jak víš že musíme na hřbitov ??" ptal se a já zakroutila hlavou a řekla : ,, nevím.. ale.. prostě instinkt !! musíme tam jít !! prosím !"
,, No tak dobře... Jeslti je to tak jak říkáš , tak teda deme.." řekl a vydali jsme se na ten hřbitov.
Došli jsme už když byla tma.. ,, Sakra na jakym to bylo místě ??"
,, Co na jakym místě ?? si neříkala že v tom snu bylo i něco o hřbitovu !" řekl udiveně Matthew.. ,, to neřeš !" řekla jsem a potom jsem se zastavila.
,, Tady to je !!" potom jsem nic neříkala a stála.
,, No dobře.. a na co tady jako čekáš ??" zeptal se a já řekla : ,, počkej.." Matthew na mě koukal jak kdybych byla blbá.. ale poom to přišlo a já řekla :: ,, tady na to !!"
,, skrč se !!!!!!!!" zařvala sem na Matthewa. Naštěstí se mu nic nestalo.
,, Kdo to je ??" zeptal se Matthew a já zakroutila hlavou : ,, taky by mě zajímalo !!"
Objevila se tam nějaká sivná ženská , měla na sobě šaty , a na obličeji měla masku..
Ona v ruce držela nějakou zbraň.. nějakej nůž nebo cosi takovýho.. chtěla ho hodit na matthewa ale já si toho všimla , a ten nůž jsem jí vykopla z ruky : ,, to si zkus !!" řekla jsem a nůž dopadl na zem.
Ta ženská se koukla na zem na ten nůž , a potom zpátky na mě , a přitom dělala jakýsi zvuky.. Vůbec nic neříkala ... a já se koukla na Matthewa a on řekl : ,, co jako teď chceš dělat ?" Najednou seta ženská zamnou natáhla na zem pro ten nůž ! ,, Gabriello pozor !" řekl Matthew a já se otočila zpátky na ní .
Ona držela ten nůž v ruce , jenže jak sem se otočila , tak ten nůž už byl málem zapíchlej ve mě.. ,, néé !" zakřičela jsem , a ten nůž jí chtěla vzít a jak jsem dala před sebe ruce.. Najednou ten nůž prostě zmizel !
,,Gabriello chytej !" řekl Matthew a hodil mi do ruky nějakou lahvičku.. ,, co to je ??" zeptala jsem se a on řekl : ,, dělej vylej to na ní "
Dál jsem se neptala a vychrstla to na ní !
Najednou ta ženská začala zářit , řekla potichu ,,děkuju..." a najednou zmizela..
,, děkuju ?" řekla jsem udiveně a potom řekla : ,, poď musíme jít domů !"
Doma jsem na Matthewa zpustila : ,, prosím byl byl tak laskavej a řekl mi , proč mi jako ta osoba řekla ,,děkuju" a kde ty si vzal ten lektvar nebo cosi takovýho ??"
,, N-no.... O tom děkuju vážně nic nevím.. a tamto ?, No.. to ti řeknu jindy.. to teďka neřeš." řekl Matthew ale já poznala že něco tají !
Najednou u dveří , bylo jakýsi fialoví světlo.. : ,, a co je tohle ?" řekla jsem a pak sem pochopila...
,,aha..." řekla jsem když sem viděla opět tamtu blbou debilní démonku nebo co to je !!! ,, co tady zase chce ?!!!!" řekla jsem naštvaně.
,, Tak a teď , už tě nepotká nic pěknýho !! Těš se Gabriello ! Těš !!!!!!!!" potom hodila nějakou ohnivou kouli. ,, pozor Gabriello !" řekl Matthew a skočil předemě !
Spadla jsem na zem , a naštěstí onauž zmizela. : ,, Ježiši.. já se z ní zbláznim ! co po mě chce ? proč po mě pořád de ??"
Matthew potom řekl : ,, ona.. teď nešla po tobě ...."
Já se na Matthewa koukla a : ,, panebože Matthew !!!"
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mája & Flow (Mája) Mája & Flow (Mája) | Web | 28. ledna 2010 v 13:54 | Reagovat

Fakt moc pěkný =)
Můžu se zeptat, odkud máš ty vlasy, co má Matthew?
Díky, pp

2 týna vaše Sbéé ♥♥ týna vaše Sbéé ♥♥ | Web | 30. ledna 2010 v 13:05 | Reagovat

super dílek :) a děkuju za hlásek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama