Cloeyn příběh 9.díl

6. ledna 2010 v 15:32
Ráno jsme vstali brzy, protože jsme museli uklízet, aby rodiče nic nepoznali. Chvíli jsme se s bratrem dohadovali, kdo bude uklízet: ,,Byl to tvůj nápad udělat party, Cloey!"
,,Ale ty jsi udělal ten nepořádek!"
,,Ty jsi tu měla víc kamarádů!Dvacet!"
,,Ne,ne, jen osmnáct!"
Chvíli jsme se dohadovali, ale pak jsme se schodli na tom, že pozveme uklízečku.
Já zatím vzala Keiru k veterináři. Vypadala dost mizerně. David šel...mám takové tušení, že za Sárou. Nechápu, co se mezi nimi děje.
Nečekala jsem moc dlouho, nikdo kromě mě a Keiry tam nebyl, takže Keiru vzali hned.
Nervózně jsem čekala, když veterinář oznámil, že se nemusím bát, že Keira bude mít jen štěňátka.
Hned jsem to chtěla jít zavolat Sáře, ale to jsem nemusela, byla u Davida, s kterým jsem se pohádala, kdo zaplatí účet uklízečce. Nakonec to před Sárou zaplatil a jel míchat beton.
Řekla jsem Sáře o tom, že Keira bude mít štěňata, bylo nám jasné, že s jejím pejskem Alim. Potom už Sára v doprovodu Davida odešla a já jen netrpělivě vyčkávala na návrat rodičů. Měla jsem strach, jestli se něco někde mezi nimi znovu nezvrtlo.
O chvíli později přišel David a já ho vyslechla ohledně Sáry. Řekl mi, že spolu teď chodí.
Ale moc dlouho jsme si nestihli popovídat, protože jsme zaslechli auto a vyběhli ven. Stáli tam máma s tátou- dokonce v tradičních kimonech. A vypadali nadšeně! Okamžitě jsme je zahrnuli otázkami, jak se jim tam líbilo.
Ukázali nám fotku z hotelu, jak hrabali rýži. Prý to bylo úžasné. Hrozně nám děkovali a pořád se objímali. S Davidem jsme na sebe šibalsky mrkli - náš plán se podařil!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama