Cloeyn příběh - 3. díl

3. ledna 2010 v 19:35
Byla neděle, tak jsme si zavolali se Sárou a domluvili se, že příjde k nám i se svým pejskem Alim.
Keira a Ali se honili venku, tak jsme šli se Sárou dovnitř a povídali si. Vyprávěla jsem jí o Ericovi a o tom jak proběhlo včerejší rande a jak mi koupil Keiru.
Sára byla z mé radosti očividně nadšená. Jsem ráda,že mám takovou dobrou kamarádku.
Sára byla u nás až do večera. Nejprve jsem ji vyprovodila a vzala u toho Keiru na procházku a potom jsem se chystala na večeři s naší rodinou. No jo máma je skvělá kuchařka.
Když jsem byla hotová, šla jsem se zeptat mámy, jestli nechce s něčím pomoct. Jenže raději jsem zůstala za dvěřmi do pokoje, když jsem slyšela, jak se tam rodiče hádají. V poslední době se hádají pořád!
,,Pořád pracujeme a nemáme na sebe čas a když se náhodou vidíme, tak se chceš hádat!", rozkřičel se táta na mámu, ale ta se okamžitě začala bránit :,,Jak já?! To snad ty se do mě pořád navážíš! Víš co?! Bylo by lepší, kdyby ses odstěhoval!" Při těch slovech mě zamrazilo. Táta se přeci nesmí odstěhovat!
Doufala jsem, že se to u rodinné večeře změní, ale to jsem se mýlila. Máma státou spolu ani nepromluvili, dokonce, když by přípitek, si ani nepřiťukli sklenkou.
Takhle jsem to nemohla dál nechat! Rozhodla jsem se promluvit si s bratrem. Všechno jsem mu o rodičích řekla a dodala, že proti tomu musíme něco udělat. ,,Možná bychom je mohli poslat na společnou dovolenou.", napadlo mě po chvíli.
S tím bratr souhlasil, ale věděli jseme, že abychom si vidělali na společnou dovolenou rodičů, musíme si někde najít práci.
Ale rozhodli jsme se, že proto uděláme všechno
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 týna vaše Sbéé ♥♥ týna vaše Sbéé ♥♥ | Web | 3. ledna 2010 v 20:46 | Reagovat

jo dobře , díky :)
taky si vás přidám
zítra ve škole ,pp

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama