Leden 2010

Přízrak smrti -14.díl

30. ledna 2010 v 13:24

Najednou jsem měla nějakou divnou předtuchu , ve který se odehrávalo tohle : Já jsem byla v nějaké místnosti , Bylo to v budově kus od hřbitova , v noci , utíkala jsem před něčím , ale nevím před čím , a chtěla jsem utéct , vracela jsem se ale pro něco co jsem potřebovala... nevím k čemu ale mnoho lidí kvůli tomu umřelo , protože se jim nepodařilo tu věc vzít, natáhla jsem ruku a chtěla věc vzít.." Ale pak všechno skončilo a já se z tý předtuchy ,,probudila" . ,, Ježiši..." řekla jsem a potom jsem se rychle převlíkla a chtěla jít na to místo.. možná jsem blázen ale já vím že tam musím !! Pro záchranu.
Uviděla jsem za hřbitovem budovu..Nikdy tam ale nebyla , to vím jistě.... ,,zvláštní.." řekla jsem a šla k ní. Stála jsem přede dveřmi a rozmýšlela se jeslti tam mám jít nebo ne... Potom jsem zabrala za kliku , otevřela dveře a vlezla dovnitř. Dvěře v tukuletu zavřely..
Stála jsem tam , ale všude byli stěny.. Nějaký bludiště nebo co , bylo tam moc uliček , zatáček a chodeb. a já nevěděla kam mám jít.. ,, todle v tý vidině nebylo.." řekla jsem a potom sem si řekla že jsem možná v jiné budově. Vracela jsem se ke dveřím ale.. byli zamčené. ,, Sakra... Nezbejvá mi nic jinýho než jít dál.."
Takže jsem šla. skoušela jsem hodně těch uliček , většino uto ale byla slepá ulička a nikam to nevedla. akže jsem se několikrát vraclea zpátky , a taky jsem se několikrát objevila opět u dveří . zřejmě jsem se tam celou dobu jen motala.
Konečně jsem byla na jiným místě , kde na mě čekali dvě další uličky.. Takže jsem se nejdřív šla kouknout do jedný , která vedla docela dlouho , Jenomže pak...
,, Skvěle , obraz..." řekla jsem a šla blíž.. šáhla jsem na obraz , nic zvláštního mě nepotkalo takže jsem se tou dlouhou uličkou vracela zpátky , a šla jsem do tý druhý...
Vyšla jsem ze zatáčky a uviděla jsem ceduli. ,, No konečně !! Ta v tý předtuše byla taky !!" Takže jsem se rozběhla a šla k ní.. Ta ale ukazovala na pouhou stěnu.. Nojo kam taky jinam , velkej prostor , jenom stěny a žádný dveře , vůbec nic.
Chvíli jsem přemejšlela , a potom jsem si vzpoměla co jsem udělala v té předtuše... Kopla jsem do tý cedule. Takže jsem to udělala i teď.
Teď kostnatá ruka na ceduli ukazovala jinam.
Já jsem teda šla přesně k tý stěně kam ruka ukazovala.. ,, No skvěle co teď ?!" To jsem si totiž už nepamatovala..
Začala jsem rukama ochmatávat stěnu , všechny ty kameny.. nic.. vůbec nic. ,, Sakra a sem v háji.." řekla jsem , opřela se o stěnu a unavená sjela dolu a sedla si.... najednou ale..
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !!

Přízrak smrti -13.díl

30. ledna 2010 v 13:21
Stála jsem tam jak socha , a koukala... Koukala na tu postavu. Když byla blízko vyvalila jsem oči protože jsem mu viděla do očí.. : ,, M-Ma-Mathew ??" řekla jsem a on přišel ke mě a řekl : ,, jo...."
Chvílli jsme tam jen stáli , a koukali na sebe.... potom jsem se odhodlala něco říct : ,, Můžeš mi prosím říct.. co se stalo?" Matthew sklopil hlavu a řekl : ,, Můžu..."
Tak jsem neváhala a zeptala se : ,, Jaktože seš tady?? A... a .. jaktože je na tom hrobu tvoje jméno ?? A tam je že si už dávno umřel !! Jakto ?" ptala jsem se a on na mě : ,, zadrž , hned ti všechno vysvětlím..."
,,Víš já.. chtěl jsem ti to říct ale.." řekl a já mu skočila do řeči : ,, co si mi chtěl říct ??!" On pokračoval : ,, počkej neskákej mi do řeči !! Chtěl jsem ti říct to..že....jsem mrtvej.." řekl a já se ironicky smála : ,, Dobře takže počkej jako ty mi tady vlíku ŘEKNEŠ že seš mrtvej ??! Můžeš mi říct co seš zač ?? Ne nevěřím ti ! vůbec ! všechno je jenom nějakej pitomej trik!!! Všechno si na mě hrál nejsem žádná čarodějka která zabíjí nestvůry nebo co tím vším myslíš !! Všechno je to blbost !! není to doopravdy !!"
,, Ty nevěříš protože věřit nechceš !!" Řekl mi Matthew ! a já řekla : ,, Nene ! já nevěřím protože... prostě.... todle není normální !!!! To vůbec není pravda, nevim co seš zač , proč si mi nakecal tolik věcí o tom že umim čarovat a podobně..." ptala jsem se a on řekl : ,, To nebyli žádný kecy !! Všechno je pravda !! No ?? jak mě vidíš ?? Sem normální ?" zeptal se a já nic neříkala . on pokračoval : ,, nejsem !! já sem mrtvej ! sem duch ! Sem průhlednej !!! Ale ty se mě nebojíš !! protože ty věříš !!" řekl a já se na něj podívala a obejmula ho : ,, proč se to stalo ??!!"
On mě chytil za ruce a řekl : ,, víš... já... jsem byl mrtvý celou dobu.. Ale.. byl jsem z minulosti ! Musel jsem tě zachránit ! Protože sama by si na to nepřišla....Na to že máš tu moc !! A já ti věřím že ty ve svou moc věříš !! Musel jsem tito říct proto jsem přišel.. jenže jsem netušil že se do tebe zamiluju.." řekl Matthew.
,, Ale... " řekla jsem a pak sem pokračovala : ,, Jaktože si tu byl ? proč tady nemůžeš být na pořád ?? Ja tě.. miluju !" řekla jsem a on sklopil hlavu a řekl : ,, podívej.... rád bych ale já jsem mrtvý... měl jsem čas jen několik dnů...."
,, Je mi to líto.. Teď už musím jít... " řekl a já vykřikla : ,, nee prosím !!!" On ale řekl : ,, Je mi to vážně líto !! Ale musím jít !! Ale chci aby si něco věděla.... Ty jednou přídeš na to co doopravdu jsi , jakou máš moc a jak se proti ní bránit !! Pamatuj že na to místo , kde na tebe něco čeká tě nedovede někdo , ale pouze ty sama !! A až přídeš domů tak...." řekl Matthew a najednou zmizel. ,, Matthew ?? Tak co ??" vykřikla jsem.
,, Kam si zmizel ??" řekla jsem ale nic... vůbec nic. prostě zmizel.. ,, Co myslel tím.. až přídu domů.... Sakra proč si musel zmizet ?!!" nadávala jsem..

,, Ale co když Matthew nelže ?? Co když má pravdu ??" přemýšlela jsem. nakonec jsem šla smutně domů...

Doma jsem si šla pro džus do ledničky. Selda jsem si sním ke stolu a chvíli přemýšlela...

Když jsem se chtěla napít , přiběhl Blacky a šíleně dlouze zamňoukal . Já se na něj otočila : ,, Coje Blacky ??" Uplně jsem se ho lekla. položila jsem džus na stůl , a Blackyho pohladila.

Opět jsem se chtěla napít ale on vyskočil na mou ruku , ještě že sem uhla jinak by mě asi vážně poškrábal : ,, Blacky co blbneš ??" řekla jsem a dala ho k misce ve které měl kočičí konzervu.

On se jí ani netek a odešel.. ,, co mu je ?!" řekla jsem a dopila jsem džus... Potom přišel a opět zamňoukal.

,,Blacky copak je ??" řekla jsem a vzala jsem ho do ruky. ,, Běž do pelíšku .." řekla jsem a položila ho na zem.
Potom jsem chtěla jít ještě na net , tak jsem šla do pokoje ale..

Nějak se mi zatočila hlava... ,, ježiš" řekla jsem a opřela se o zeď protože jsem málem spadla...

Uplně mě začala bolet hlava.. ,, au.." řekla jsem a za chvíli to zase přestalo.

Nevím proč ale místo toho abych šla dál do pokoje jsem zamířila k oknu a stála tam. koukala jsem na měsíc na oblohu... ,, no nic du do pokoje.." řekla jsem a odešla.

Tam jsem asi hodinu byla na PC ale nějak mě to tam nebavilo tak sem si řekla že si půjdu lehnout.

Šla jsem se převlíknout ale zase ta bolest hlavy... ,, ježiši co se to děje ?????" řekla jsem když sem uviděla moje ruce... protože pak..
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !!!!

Přízrak smrti - 12.díl

30. ledna 2010 v 13:17
Jak jsem se otočila na Matthewa tak on se popadl za břicho a spadnul na kolena ,, Matthew !!! Panebože !!" řekla jsem a běžela za ním... zatímco on říkal : ,, Gabriello.. bohužel jsem nestihl udělat to co bylo mím úkolem , hlavně se netrap."Najednou spadl na zem... a... ,, Matthew !!!!!!!! nee prosím neopouštěj mě Matthew prosím !! " křičela jsem a brečela... Příběhla jsem tam za ním , klekla jsem si a obejmula ho : ,, Matthew prosím neopouštěj mě !!"
,, Proč ?? proč se to stalo ?? " vyváděla jsem a brečela : ,, jednou by se to stejně stalo... na víc přídeš sama..." řekl ale já nechápala : ,, co ? ó čem to mluvíš ?? matthew počkej zavolám doktora !!!!!!" řekla jsem a chtěla jít zvednout sluchátko a vytočit číslo.
Jenže on mě zastavil : ,, Né Gabriello.. prosím nevolej doktora !" řekl a já se zeptala : ,, proč ?? ale dyť.. dyť umíráš !!!!!" řekla jsem. ,, jo... uvidíš že ti jednou včas všechno dojde... a pochopíš..." řekl.
,, Ne nepochopim!! Matthew prosím neumírej ...já... já tě miluju !!!!!!" řekla jsem a on se usmál a odpověděl ,, já tebe taky .. a vždycky budu." a... to byla poslední věta kterou řekl.
,,Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" křičela jsem ze všech sil a brečela... nakonec jsem ho znova obejmula a brečela dál.. ale najednou zmizel. prostě.. zmizel.
,, Proč nemůžu mít normální život ?? proč nemůžu bejt normální jako všichni ostatní ?? proč nemůžu normálně žít ?????," říkala jsem a brečela ,,Proč ?? Proč mě musí opustit jedinej člověk na světě kterýho mám ráda ??"
Najednou tam přiběhl Blacky .. ,, Blacky " řekla jsem a vzala ho do ruky .. ,, Tebe mi nikdy nikdo nevezme !! Nikdo !! to ti slibuju !!" řekla jsem a on začal spokojeně vrnět.
Potom jsem ho položila na zem ale..
Utek...
,, Hej Blacky ?? Kam utikáš ??" řekla jsem a běžela za ním.
Šla jsem za ním. celou cestu.. dovedl mě na divný , opravdu divný místo... ,, kam mě to vedeš ?" řekla jsem.
Šla jsem prostě dál tou divnou cestou okolo těch divnejch stromů......až pak jsem uviděla..
hrob.. přišla jsem k němu a řekla ,, a to je jako co?"
Koukla jsem a začala číst... jméno.. najednou jsem se zarazila..
Když na hrobě bylo jméno......,,Matthew ?????? Cože ????????,umřel.. před.....deseti lety ??" řekla jsem.. ,, co to .. co to má znamenat ?? já to nechápu !!!!!!!"
,,Kde to vůbec sem ? co to má bejt ?" řekla jsem a otočila jsem se... najednou jsem si něčeho všimla.Zůstala jsem zaraženě stát s otevřenou pusou dokořát a vyvalenýma očima.. ,, h-h-h-halo ??" řekla jsem když jsem koukala na..
Na místo na kterym jsem zahlídla nějakou postavu.... ,, Je tam někdo ?"
Pokračování příště !!


Přízrak smrti - 11.díl

27. ledna 2010 v 21:07
Matthew se na mě chvíli koukal , až pak mu to došlo : ,, tvůj přívěšek !!!!!!" vykřikl a já kývla hlavou : ,, nojo.. ale koukni co máš na krku ty !!"
Matthew si šáhnul na krk , a zvednul nahoru přívěšek který měl na krku.. : ,, t-to.. je... dračí amulet ??! " řekl a já opět kývla hlavou.
,,No hele , teďka by jsme měli jít domů !! Radši se ještě kouknem do tý knížky kde je tenhle amulet namalovanej... Četli jsme jen o těch netopýřích.. ale o tomhle dračím jsme toho moc nepřečetli !! " řekla jsem a Matthew souhlasil : ,, jo.. to je pravda !"
Doma jsem hnedka šáhla po knížce s těma amuletama.. : ,, tady je , tak počkej !"
Jenže najednou se mi udělalo nějak divně... upustila jsem knížku a ...
spadla jsem na zem . ,, Gabriello !!" zařval Matthew a běžel ke mě.
,,Gabriello ?? co ti je ?? no tak mluv !!" říkal mi , jenže já byla v bezvědomí.
On mě vzal , a položil mě na gauč...
Když jsem se probouzela , Matthew hnedka přiběhl a řekl :: ,, no sláva , už sem měl strach! spala si hodinu a půl !!"
,,Jo....." řekla jsem zamlkle.. ,, Coje ?? Si v pořádku ?" zeptal se Matthew.. ,, Jo jsem.. no vlastně.. Matthew musíme na hřbitov !!" Matthew na mě vykulil oči : ,, ?? cože ? proč ?"
,, Zdál se mi sen !! Byl dost živej !! V tom snu.. prostě .. já ti to neumim vysvětlit ! musíme na ten hřbitov , jestli tady zůstaneme , tak se tady oběví nějaká divná ženská a..." řekla jsem a zasekla se. : ,, a co ??" zeptal se Matthew a já vstala
,, a zabije tě..." dořekla jsem tu větu a Matthew sklonil hlavu : ,, aha.. no a jako jak víš že musíme na hřbitov ??" ptal se a já zakroutila hlavou a řekla : ,, nevím.. ale.. prostě instinkt !! musíme tam jít !! prosím !"
,, No tak dobře... Jeslti je to tak jak říkáš , tak teda deme.." řekl a vydali jsme se na ten hřbitov.
Došli jsme už když byla tma.. ,, Sakra na jakym to bylo místě ??"
,, Co na jakym místě ?? si neříkala že v tom snu bylo i něco o hřbitovu !" řekl udiveně Matthew.. ,, to neřeš !" řekla jsem a potom jsem se zastavila.
,, Tady to je !!" potom jsem nic neříkala a stála.
,, No dobře.. a na co tady jako čekáš ??" zeptal se a já řekla : ,, počkej.." Matthew na mě koukal jak kdybych byla blbá.. ale poom to přišlo a já řekla :: ,, tady na to !!"
,, skrč se !!!!!!!!" zařvala sem na Matthewa. Naštěstí se mu nic nestalo.
,, Kdo to je ??" zeptal se Matthew a já zakroutila hlavou : ,, taky by mě zajímalo !!"
Objevila se tam nějaká sivná ženská , měla na sobě šaty , a na obličeji měla masku..
Ona v ruce držela nějakou zbraň.. nějakej nůž nebo cosi takovýho.. chtěla ho hodit na matthewa ale já si toho všimla , a ten nůž jsem jí vykopla z ruky : ,, to si zkus !!" řekla jsem a nůž dopadl na zem.
Ta ženská se koukla na zem na ten nůž , a potom zpátky na mě , a přitom dělala jakýsi zvuky.. Vůbec nic neříkala ... a já se koukla na Matthewa a on řekl : ,, co jako teď chceš dělat ?" Najednou seta ženská zamnou natáhla na zem pro ten nůž ! ,, Gabriello pozor !" řekl Matthew a já se otočila zpátky na ní .
Ona držela ten nůž v ruce , jenže jak sem se otočila , tak ten nůž už byl málem zapíchlej ve mě.. ,, néé !" zakřičela jsem , a ten nůž jí chtěla vzít a jak jsem dala před sebe ruce.. Najednou ten nůž prostě zmizel !
,,Gabriello chytej !" řekl Matthew a hodil mi do ruky nějakou lahvičku.. ,, co to je ??" zeptala jsem se a on řekl : ,, dělej vylej to na ní "
Dál jsem se neptala a vychrstla to na ní !
Najednou ta ženská začala zářit , řekla potichu ,,děkuju..." a najednou zmizela..
,, děkuju ?" řekla jsem udiveně a potom řekla : ,, poď musíme jít domů !"
Doma jsem na Matthewa zpustila : ,, prosím byl byl tak laskavej a řekl mi , proč mi jako ta osoba řekla ,,děkuju" a kde ty si vzal ten lektvar nebo cosi takovýho ??"
,, N-no.... O tom děkuju vážně nic nevím.. a tamto ?, No.. to ti řeknu jindy.. to teďka neřeš." řekl Matthew ale já poznala že něco tají !
Najednou u dveří , bylo jakýsi fialoví světlo.. : ,, a co je tohle ?" řekla jsem a pak sem pochopila...
,,aha..." řekla jsem když sem viděla opět tamtu blbou debilní démonku nebo co to je !!! ,, co tady zase chce ?!!!!" řekla jsem naštvaně.
,, Tak a teď , už tě nepotká nic pěknýho !! Těš se Gabriello ! Těš !!!!!!!!" potom hodila nějakou ohnivou kouli. ,, pozor Gabriello !" řekl Matthew a skočil předemě !
Spadla jsem na zem , a naštěstí onauž zmizela. : ,, Ježiši.. já se z ní zbláznim ! co po mě chce ? proč po mě pořád de ??"
Matthew potom řekl : ,, ona.. teď nešla po tobě ...."
Já se na Matthewa koukla a : ,, panebože Matthew !!!"
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Přízrak smrti - 10.díl

27. ledna 2010 v 20:52
,, No... tak trochu.. " řekl a já : ,, počkej tak jako co si myslel těma lektvarama ?? a dělej řekni to !! co o tom víš ??" vyzvídala jsem a byla dost naštvaná protože celou tu obu Matthew ,,nic nevěděl" !
,,Tak... teda jo... Tvoje rodiče , prarodiče , praprarodiče , a jejich předkové.. měli něco společného s magií !!" řekl Matthew a já vykulila oči .
S magií ?? slyšim dobře ?? tím chceš jako říct co ?? že uměli..... to byli jako čarodějky ??" řekla jsem a pak ještě dodala : ,, nebo co ??"
,, No.. tak trochu.. nojo máš pravdu ! " řekl Matthew.. ,, Tak se porozhlídni tady kolem , a možá že by ti něco i připomínalo magii .." řekl a já se tam šla kouknout..
,, No až na ty divný svíčky , lektvary nebo co to je a ty vykládací karty je tady všechno normální.." řekla jsem a pak sem ještě dodala : ,, a tudle věc.."
A vzala sem jí do ruky : ,, to je věštecká koule ??" řekla jsem a on kývnul hlavou : ,, jo po tvý babičce.." položil jsem jí zpátky : ,, babičce ??"
,, jo.. " řekl Matthew : ,, a jak todle všechno víš ?? " zeptala jsem se a on řekl : ,, to neřeš... to je nadlouho... " Chtěla jsem ale vědět ještě něco o babičce : ,, co víš o mí babičce ??"
,, Vím i na jakým je hřbitově.." řekl Matthew a já hnedka vyzvídala : ,, proč si mi to neřekl ?? chci se tam jít podívat ! je to daleko ??"
,, ani ne ale dlouho jsem tam nebyl.. nejdřiv se koukneme co je todle za amulet !!" řekl Matthew.. ,, tak fajn.. přeju ti úspěšný hledání !!"
Nakoenc jsme tam asi 2 hodiny hledali tu pitomou knížku amuletů , ve který by to mohlo bejt..
,, Tady nic není.... " řekl jsem a přitom vytahovala asi už tisícátou knížku.. Matthew řekl : ,, ale počkej my to najdeme... " Se divim že se mu ještě chce to hledat.. =oD
,, Mám to !" řekl Matthew. ,, super ! jak se ta knížka jmenuje ??"
,, Nic na ní napsanýho není.." řekl a položil jí na stůl.. ,, Jenom nějakej amulet.." řekla jsem. byl namalovanej na knížce.. : ,, taky jsem si všimnul.. " řekl Matthew.
,, Tak já to zkusim najít.. zatim si zkus vzpomenout na ten hřbitov.. na cestu tam !!" řekla jsem a pustila se do hledání..
,, Tady na straně 52 : ,,Amulet Bats Power... " ,, to je netopýří síla.. " řekla jsem a četla dál : ,, Tento amulet chrání dobrou magii a odvrací útoky které přichází z černé magie. Tento amulet existuje už přes několik miliónů let , a v celém světě už jsou pouze 4 tyto amulety.." tadle věta mě zarazila : ,, počkej.. bylo tam 4 ??" a četla jsem dál :
,,dva červené ,a dva černé. Černý amulet je určen pro muže , a červený pro ženu. Kdo má tento amulet , nesmí ho sundávat . Když ho poprvé najde , a amulet bude určen k němu , nesmí ho sundat nebo amulet ztratí moc chránit. Pokuď se najdou dva amulety odlišné barvy , v dobrém vztahu se změní v jeden ,,dračí" amulet . Dva tyto amulety se spojí v jeden velký , a jeho moc je o dost větší než předtim.
Amulet chrání jen dobrou magii před zlou . Pokuď ale někdo ze strany černé magie ukradne změněný dračí amulet , a kouzlem ho začaruje , amulet se může stát zlým !
,, No tak víme co sme chtěli... jenom mi je divný proč zrovna my dva máme tenhle amulet , a který dva lidi mají další dva.."
,, Tak deme se podívat na ten hřbitov ? třeba tam něco zjistíme... " řekla jsem a Matthew souhlasil.. já si ještě skočila pro bundu a mohli jsme jít.
Asi za hodinu jsme byli na místě.. ,, je to tady ??" zeptala jsem se a Matthew řekl : ,, snad jo.. hledali jsme to dost dlouho.."
Vešli jsme dovnitř a hledali hrob mí babičky... Nakonec jsme ho našli.
Klekla jsem si a dávala k hrobu růži.. ale všimla jsem si že tam u hrobu byla váza s květinama.. : ,, sem někdo chodí že tady sou kytky ?? i s vázou..." Matthew se zamyslel a pak řekl : ,, No počkat... tenhle hřbitov je opuštěnej už 50 let , je to napsaný v knížce o tomhle hřbitově... Nikdo sem nechodí ! Sem na tenhle hřbitov pohřbívají dál , i přesto že je opuštěný... Jinak sem nikdo nejde.
,,Hmm.. zajímaví.. pochybuju že by tady ty kytky vydrželi 20 let a ještě k tomu by neměli špinavou vodu..ale to je jedno.." řekla jsem a sedla si k hrobu... : ,, Babička musela bejt skvělá.." řekla jsem a ozval se Matthew : ,, to byla.." Já vstala a řekla : ,, počkej jak ty todle víš ??" Matthew mávnul rukou a řekl : ,, jindy jo ??"
Najednou sem se strašně lekla a otočila jsem se.
,, Ježiši.. sem se tě lekla.. !!" řekla jsem tomu havranovi co seděl na tom stromě.
Šla sem k němu jenže on se vůbec nebál : ,, zajímaví.. nebojí se.." Matthew navrhnul že se půjdeme projít po hřbitově : ,, Poď , podíváme se tady po hřbitově jo ?? " Já souhlasila.
Potom ale zakrákal a odletěl..
Procházeli jsme se tam ale tak dlouho , že už se vážně docela dost setmělo..
,,Hele už je tma !! měli by jsme jít domů !!" řekla jsem a Matthew souhlasil : ,, jo máš pravdu.. Tak poď deme."
Najednou sem ale slyšela jako kdyby někdo běhal mezi tromama v keři kterej byl na hřbitově.. ,, slyšel si to ??" zeptala jsem se a Matthew kývnul hlavou : ,, no slyšel !co to bylo ??"
,, to bych se spíš měla ptát já tebe.." řekla jsem a otáčela jsem se a najednou zase.
,, Matthew poď honem musíme odsud pryč.. mám divnej pocit !! stát ve tmě nahřbitově a slyšet takovýhle zvuky není mod dobrý !!" řekla jsem a on mě chytil za ruku a rozběhli jsme se že odejdeme.. ale najednou sem to slyšela čím dl víc vážně jako kdyby tam někdo chodil.
,, Matthew todle je divný.. šlo to odtamtud.." řekla jsem a ukázala na vysokej keř.. ,, no dobře z toho keře... tam proběhlo nějaký zvíře.. ale stejně deme pojď , je vážně už tma !!"
Jenže otočili jsme se k bráně a tam stála nějaká postava která se přibližovala... strašně zářila a prostě se do toho světla nedalo koukat.. zakryli jsme si oči.. ,, Matthew co to je ??" zeptala jsem se a on řekl ,, já nevím !!"
Skrčili jsme se protože ta postava byla už u nás , ale dál si nic nepamatuju.
Ráno jsme se probudili na zemi na hřbitově !! ,, Co se stalo ??" zeptal se Matthew a postavili jsme se.
,, Já nevím.." řekla jsem a pak jsem si něčeho všimla na Matthewovi a na mě a řekla jsem : ,, teda až na jednu věc !!! pořádně si mě prohlídni a možná ti to dojde !!
Pokračování příště !!

9.díl - Přízrak smrti

27. ledna 2010 v 18:46
,, No ?? sme sourozenci ?" zeptala jsem se po druhé a dočkala se odpovědi ! ,, Ne , vy a Matthew nejste sourozenci ani nejste jinak příbuzní !!" řekl a já mu poděkovala : ,, děkujuu moc moc moc , nashledanou !" a vypálila jsem zpátky za Metthewem do čekárny.
,, Nejsme sourozenci !!" vykřikla jsem ! ,, fakt ? tak to je super !!" řekl Matthew a potom dodal : ,, ale musíme dořešit co jsou ty amulety zač.. proč ten amulet mám já i ty.." řekl a já kývla hlavou.
Potom ještě dodal : ,, Jo mimochodem , řikala jsi že ten amulet necháváš doma.." já si šáhla na krk a řekla : ,, no dyť..." najedno usem v ruce držela ten přívěšek.. : ,, já ho doma ale nechala.."
,, No co , už víš že máš nadpřirozený schopnosti , tak deme domů a vyřešíme to pak !!" řekl Matthew a odešli jsme.
,, Kde by mohlo bejt něco o tom amuletu ??" zeptal se Matthew když už jsme byli doma v obýváku.. ,, to netuším. v nějakých starých knížkách i po babičce třeba jo.." řekla jsem .
,, no a ty knížky jsou kde ?" zeptal se Matthew. ,, na půdě by něco bejt mělo.." řekla jsem a šlí jsme se tedy podívat.
Došli jsme nahoru a tam vedle sebe byli 4 zaprášený knihovny.. ,, jéé , to nám nezabere moc času prohledat 4 VELKÝ knihovny co ??" řekla jsem naštvaně.. ,, já to tady ale Matthew nechci hledat takovou dobu , nejradši bych tu knihovnu vybouchla a naživu by zůstala jenom ta jedna knížka ve který něco bude.. než to hrozný hledání !!" fňukala jsem.
Najednou jsem se pohla , sama od sebe , já se hejbat ale vážně nechtěla =oDD prostě mě to přitáhlo k tý knihovně..
no ne jen že mě to tam přitáhlo , dokonce jsem bez toho že bych chtěla , ukázala na tu knížku.. tak jsem jí vzala do ruky na který bylo napsáno ,,Magic amulets" já řekla : no vyda , zřejmě mě to přitáhlo samo.." řekla jsem a Matthew hend řekl : ,, asi si už na svoje schopnosti zvykáš.." já se otočila a řekla : ,, schopnosti ??" Matthew mávl ruko uať to neřešim..
Listovala jsem knížkou ve které byl různé obrázky a texty amuletů , ale tohohle netopýra ne... prostě nikde nic.. ,, Matthew tady to není."
,,Hledej dál !" řekl Matthew ! ,, Nojo , jenže já už to prolistovala všechno..." řekla jsem : ,, prostě to tady není.. prolistuju to ještě jednou !" řekla jsem a listovala..
Najednou Matthew zařval : ,, Gabriello pozooor !!" a skočil předemě.. teda spíš za mě ale to je jedno !!
popadl mě za ramena a já i on jsme dopadli na zem : ,, co je ??" řekla jsem a hendka sem pochopila.
,, Ježiši zase ona ?!!!" řekla jsem ... Najednou v ruci držela velikou ohnivou kouli : ,, Matthew oan nás zabije !!" křiela jsem a on řekl : ,, soustřeď se !!" ,, ale na co ?" zeptala jsem se a potom jsem aniž bych chtěla chytla ten amulet a řekla Matthewovi : ,, chytni ten amulet !!" najedno uamulety začali zářit..
Z obou amuletů vylítlo zase to světlo , tentokrát ale o dost větší .. obě světla z amuletů se spojili v jedno !
,, Sakra jak todle dokázala ??" řekla ta ženská a najednou se rozprskla !!
,, si v pořádku ??" zeptal se Matthew . ,, jo ještě sem celá.." řekla jsem a matthew se hned ptal : ,, jak si věděla co máme udělat.." já se taky divila : ,, já nevim.."
,,zase si mě zachránil..." řekla jsem a usmála se... a
a najednou sme se na sebe tak dívali až.. jsme se políbili... ,,T -t-tak já se tady ještě porozhlídnu.." řekla jsem .
Potom jsem se porozhlížela co je za harampádí ještě na tý půdě.. byl otam toho hodně , ale najednou jsem si všimla divný lahvičky která byla něčím naplněná..

Vzala jsem jí do ruky a řekla : ,, Matthew co to je ??" Matthew se kouknul a řekl : ,, todle je podle starýho receptu.. le.." potom se zarazil a já řekla :,, le--- co ?? " on řekl : ,, le ?? to sem neříkal.. nějakej starej recept.. nějakýho pití. asi se do řív prodávalo.." řekl Matthew..
Potom jsem na druhý straně uviděla nějaký bilinky .. ted ajeslti se tak tomu vůbec dalo řikat : ,, ježiši na co to tady je ??" zeptala jsem se a Matthew přišel a řekl ,, to je na lektvary.."
,,Lektvary ?? je tady snad něco o čem nevím a ty jo ??"

Pokračování příště !!!!!!!

Přízrak smrti 8.díl

27. ledna 2010 v 18:37
,,Ježiši .. to je přece ... ten přívěšek !!!" vykřikla jsem a najednou se tam přihnal Matthew ,, coje Gabriello ??"
Já tam držela v ruce na šňůrce ten přívěšek. ,, koukni !! Je uplně stejnej jako máš ty ! akorát s červeným kamínkem !!" Matthew na ten přívěšek koukal s otevřenou pusou asi tak jako já předtím !!
,, Ten je od mamky !!" řekla jsem : ,, tudle krabici mi schovala a v tom byli moje věci od ní !! ale .. odkud ho máš ty ??" řekla jsem . Bylo mi to teda vážně divný.
,, Od mámy..." řekl a já vyvalila oči : ,, počkej .. a nejsme třeba ....... To nee !" řekla jsem a on hnedka věděl co mě napadlo... ,, já nevím jak je to možný ! dej si ho na krk , nosí štěstí. je to prý kouzelný amulet síli.... nevím co to má za význam." řekl
,,dobře." řekla jsem a dala si ho na krk.
,,a kdo je tvoje máma ??" zeptala jsem se a on začal vyprávět : ,, Tenhle přívěšek mi dala když mi byli 2 roky , jenže hned po tom zemřela. Neměl jsem už ani tátu , ani babičku ani dědu ! nikoho. byl jsem v dětským domově , a když mi bylo 15 , přečetl jsem si od ní dopis ve kterým byl tenhle přívěšek. od tý doby ho nosím... všechno do dopisu napsala... a já nevím jak se ona jmenovala.. " řekl.
,,aha.. to sem nevěděla. promiň." řekla jsem... ,,za co se omlouváš ?? musíme zjistit proč zrovna my dva máme tydle přívěšky !! co když máš pravdu ? co když jsme sourozenci ??"
,, cože ?? ale já ... vyrůstala jsem vždycky jako jedináček ..." řekla jsem a on sklopil hlavu. ,, to já taky... Hele , zjistíme to tak když půjdem na testy ..." Já souhlasila : ,, tak jo , ale ten amulet radši nechám doma... a jenom se převlíknu."
Potom jsme už šli na ty testy.
Čekali jsme chvíli v čekárně ,a potom už řekl doktor ať deme. tak jsme šli.
Když nám odebral krev , šli jsme se zpátky posadit do čekárny.
,, Hele ale co budeme dělat kybysme byli sourozenci ?? já k tobě nesejtim žádnej vztah jako k sourozenci !!" řekla jsem a on nic neříkal.
,, musíme počkat , zachvíli nám to doktor řekne !!" řekl a najednou se otevřeli dveře ,, pojďte si pro výsledky !" řekl doktor.
Já bleskurychle vstala a vlítla tam .
,, No ?? tak jak to vypadá ?? jsme sourozenci ??"
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Opět jsme ostoupili

27. ledna 2010 v 18:10
Opět jsme postoupili v soutěži SONB, prosííím hláásněte pro nás na http://cutees.blog.cz/1001/sonb-3-kolo (3.kolo), hlasujte pro Terezu
díkyPřízrak smrti - 7.díl

25. ledna 2010 v 20:11
,,Ježiši.. ale to je přece !!" řekla jsem a nemohla sem uvěřit tomu co vidim na zemi . šla jsem blíž a v kaluži krvi byl..
,, Ne ! to je přece přívěšek Matthewa !!" řekla jsem , nechala jsem ho tam ležet a běžela zpátky do lesa.
Já tam přiběhla , najednou jsem se nemohla pohnout z místa a ani nic říct ! Zase tam byla ta ženská , a říkala nějaký nesmysly.....i když oni to asi nesmysli nebyli !!
On tam klečel na kolenou , rukama se držel za krk .. Já kdybych mohla tak tam vlíznu a všechno ji překazim ale vážně jsem se nemohla pohnout. Matthew chraplavím tichým hlasem říkal : ,, prosím nech mě !"
,, Tak a je stebou konec ! jednou pro vždy !! " řekla ta ženská a strašně se smála !! "
Matthew padal na zem , a... já se najednou mohla hýbat i mluvit !
,, Neeee !!" vykřikla jsem a běžela k němu.
,, Ty ?? Co tady děláš ?!! Hm.. možná si mi překazila poslední věc co sem chtěla udělat.. ale nevadí ! stejně ho už nic nezachrání !!!!" řekla a zase se smála. ,, cože?? o-o-on je mrtvý ??"
Já si k němu klekla. ,, nee prosím .. " říkala jsem..Potom se zase ozvala ona : ,, jeho už nic nezachrání !!"
Najednou mi začaly týct slzy : ,, Prosím , on nesmí bejt mrtvej !! prosím zachraňte ho !!" prosila sem a najednou sem si něčeho všimla.
šáhla sem si na tvář.. ,, M-moje škrábance sou pryč ??! jakto ??" řekla jsem a ona začala nadávat !
,,cože ?? jak je todle možný ??!! ty si mi všechno zkazila !! všechno !!!!!!!! "
,, Co vám udělá to abyste ho nechala žít ?? co ??!!! prosím.." říkala jsem a prosila dál ale ona ne a ne !
,, Je mi jedno co chceš , hlavní je co chci já !!!" řekla a já se opravdu naštvala ! ,, ty mrcho !!!" řekla jsem a natáhla sem ruku že jí dám facku , ale jak sem tu ruku natáhla .. najednou...
nad ní zase byla ta svítivá koule , a ona řekla : ,, neee !! cože?? to ona... ona je stejná !!!!!!! neeeeeeeeeeee!!"
Já běžela zpátky k Matthewovi ... Potom se Matthew začal probouzet . ,, Gabriello ?? " řekla já se otočila na něj.
,,Matthew díky bohu !!!!!" řekla jsem a obejmula ho : ,, Už sem měla strach že tě ztratim navždycky !!" řekla jsem a on se mě zeptal : ,, Jak si mě našla ??"
,, Ten přívěšek , našla jsem ho na silnici.. okolo byla krev a já měla strašnej strach ! " řekla jsem a on se usmál a řekl : ,, tys to dokázala... a amulet je taky zpátky !!" já nechápala : ,,c-co sem dokázala ??"
On mi řekl ať to neřešim , a šli jsme domů.
Pozvala jsem ho dál , a když jsme šli zpátky tak jsme si povídali o rodičích , vzpoměla jsem si že mi máma jednou nechala krabici , ve které bylimoje věci od ní a tak... ta krabice by měla bejt pod postelí.. nikdy sem jí neotevřela...
,, Matthew , já dojdu pro tu krabici.. ale.." řekla jsem a on se zeptal : ,, co ale ??"
,, vůbec nevím co v ní je ! já jí nikdy neotevřela !!" řekla jsem a on mi řekla : ,, nemusíš jí otevírat.. je to na tobě !!" ale já řekla : ,, já chci !!" a šla jsem pro tu krabici.
Vytáhla jsem jí z podpostele , a chvíli na í koukala. potom sem se odhodlala jí otevřít. otevřela jsem jí a v ní bylo hodně věcí , ale ta jedna věc ... ,, cože ?? to je přece.."
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !

Přízrak smrti - 6.díl

25. ledna 2010 v 20:05
Najednou tam stál nějakej kluk : ,, Honem Gabriello uteč !!" křičel na mě.
Ta ženská se na něj otočila a řekla : ,, Ne ! sakra !!" a pořád koukala na něj.
Já se mezitím nenápadně odplazila pryč.
Ten kluk něco řekl , a natáhl ruku . ta ženská si zakryla obličej : ,, Ty debile všechno si to skazil !" řekla a on taky něco řekl. bohužel jsem tomu nerozuměla.
Najednou z jeho ruky něco vyletělo... no jak sami vidíte přímo na tu ženskou : ,, Ne to nesmíš !!!!!!!!!!!! Za to zaplatíš !!" řekla ta ženská..
,, Neeeeeeeeee" to bylo její poslední slovo který vydala , potom zmizela pryč , a už jsem jen slyšela : ,, Za to zaplatíš !!!!!!!" potom tam už nebyla a já byla zachráněná.
,, Poď sem Gabriello !!" řekl ten kluk a já šla k němu.
,, c-c-co to bylo ?? a ..k-kdo seš ?? prosím vysvětli mi to !!" prosila jsem ho protože tomuhle vážně nerozumím. ,, Gabriello na to není čas ! musíme pryč !" řekl a já pořád nechápala : ,, ale... co to bylo ? kde ses tady vzal ??"
,, Gabriello vážně musíme pryč ! všechno ti to řeknu ! ale né teď !! honem deme." řekl a pak dodal : ,, Vem Blackyho a běžíme !"
,, Počkej.. jak víš.. že je to Blacky ?? a .. jak vůbec víš moje jméno ??" ptalajsem se a on mě chytnul za ruku a řekl ,, deme !!" a rychle utíkal. ,, ale.. " řekla jsem a on dál běžel tak sem radši byla zticha.
Běželi jsme lesem a já furt nevěděla kam přesně běžíme.. ,, a kam běžíme ? sakra tak mi něco řekni ne ??!" říkala jsem. ,, ´prosimtě teďka se neptej !! musíme se schovat někde v lese ! nebo nás najde !" řekl.. ,, kdo ?? ona ??" ptala jsem se ale odpovědi jsem se nedočkala.
Když jsme doběhli , tak jsme si sedli na zem.. ,, No ?? Tak řekneš mi sakra co to mělo bejt ?? a kdo seš ??" ptala jsem se a on odpověděl :,, jmenuju se Matthew...."
,, No ?? to je všechno co mi řekneš ??" říkala jsem a on kývnul hlavou na stranu a řekl : ,, ne... Víš.. já tě znám. hodně dlouho tě znám." Já vyvalila oči a udiveně řekla : ,, odkud ??"
On sklopil hlavu k zemi a řekl : ,, Gabriello... nejsi jediná kdo je jinej."
,, Počkej chceš říct že ty taky..." řekla jsem a on mi skočil do řeči : ,,jo... " Potom jsem měla další otázky : ,, ale dyť... prostě já nevěřim tomu že .. že sme jiná. že vidim do budoucnosti.."
,, Jenže Gabriello , to není všechno co ty dokážeš... " řekl . ,, počkej , jak to myslíš ??" ptala jsem se opět a on odpověděl : ,, ale to neřeš... teďka zpátky. Tamta žena , de po tobě. asi ti to říkala.. já taky přišel o rodiče. kvůli ní..Jenže jí nikdo nezničí. ona je strašně silná." řekl a já poslouchala dál : ,, No a ona tě chce teďka zničit.... ale to já nedovolím. ale jedno řešení tady je jak tě od ní osvobodit.." řekl a já se hnedka ptala : ,, jaký ??" on vstal a řekl ,, to ti ne,ůžu říct , ale klidně bych to udělal!" já pak vstala taky.
On mi dal ruku na to co mi udělala ta ženská a řekl : ,, Nebolí tě to ??" já odpověděla : ,, jenom trochu, ale to je dobrý... myslim že to není poslední úraz co se mě kdy stane."
,, Měla bych jít domů" řekla jsem a on mě hnedka zadržel : ,, blázníš ?? to teda ne ! teďka nikam nepudeš. musíme tady zůstat přes noc !! Hele je docela zima. uděláme si tady oheň.. dojdu támhle pro dříví." řekl a já kývla hlavou ,, dobře."
,, Já tady počkám s Blackym" řekla jsem a on odcházel a řekl ,, dobře."
Za nějakou dobu se nám ten oheň podařil udělat..povídali jsme si o všem možným.. potom mě zase napadlo : ,, a odkud mě znáš ??" on se zase zasekl... asi mi to nechtěl říct ale pak spustil : ,, Gabriello... prosím nechtěj to po mě vědět. " já ho docela chápala a tak sem kývla hlavou a řekla : ,, fajn.. ale musíš pochopit že já nechci mít ty schopnosti co mám.. já chci patřit mezi normální lidi. už nechci aby se mě všichni báli a smáli se mi !! Chci bejt normální holka.... promiň ale hnedka ráno odejdu."
Blacky už usnul vedle ohýnku .
,, Nepůjdem už spát ?" řekla jsem a Matthew řekl : ,, jo máš pravdu. taky už sem i chce docela spát."
Tak sme si lehli vedle ohně , a spali.
Ráno když jsme už vstali , rozhodla jsem se že odejdu zpátky domů .
,, Hele , tak já už du.. " řekla jsem a on : ,, Co ?? už ?? tak počkej ne ??" já jen odpověděla : ,, Hele já ti večer řikala že ráno už odejdu.... musim se vrátit domů."
,, No... t-tak přece ještě chvíli počkáš ne ?? co když tě najde ?" řekl a já sklopila hlavu a řekla ,, Matthew prosím nech toho !!"
,, a uvidíme se ještě někdy ??" zeptal se a já koukla do země a řekla ,, nevím.. asi ne... pochop že chci bejt normální.. a takhle by to nešlo !"
,, Achjo... držet tě tady nemůžu. tak ahoj a dávej na sebe pozor !!" řekl a obejmul mě . ,, ty taky. ahoj..." řekla jsem a jak jsem se od něj vzdalovala všimla jsem si toho přívěšku co měl na krku.
Zvláštní.... ten přívěšek jsem někde viděla... furt mi něco připomínal. ale nedokázala jsem si vybavit co... někde jsem ho už viděla.
Potom jsem odešla , a když jsem se po hodině motání furt tím samým místem dostala na silnice , tak jsem najednou viděla na silnici krev a na zemi něco leželo.
,, Ježiši !!!! to je přece..."
---Pokračování příště

Přízrak smrti - 5.díl

25. ledna 2010 v 19:48
Blacky tak šíleně syčel , že sem nejdřiv nevěděla proč... No ale nakonec jo.. podle toho co jsem viděla.
Najednou tam byl takovej ,,kouř" nebo něco takovýho , a objevila se tam nějaká žena... ,,ehm ..c-co to je ??" řekla jsem , ale když ten kouř zmizel tak sem tu ženu viděla.
Já vyvalila oči ,,c-coto má znamenat ??"
Ta žena měla delší černé vlasy , no a jak vidíte.. byla celá podivná..... ale to jsem jí ještě neviděla do obličeje !!
Najednou ta žena přišla blíž ke mě.. a to sem jí teprve viděla do obličeje.
já se jí do toho obličeje podívala , uplně mi přeběhl mráz po zádech ! strašně sem se lekla. na tváři měla vytetovaného pavouka , a ty oči.... ,, k-k-k-kdo jste ? co tu chcete ??" říkala sem vylekaně a ta žena řekla ,, áá Gabriella.. to sem si mohla myslet !!"
,,k-k-kdo jste ?? vy..vy mě znáte ??" ptala jsem se uplně vylekaná a ta žena se začala smát. ,, jéé Gabriello, snad by ses nebála.. a já myslela že ty seš taková nebojácná holka.. asi sem se spletla že ?? "
Najednou něco řekla.. vůbec sem tomu nerozuměla.... setmělo se , a z očí jí šla fialová záře.. najednou sem si vzpoměla , že tu záři odněkud znám... z toho tunelu.. ta Gabriella , tedy já. ta postava... ,, c-co to má bejt ?" říkala jsem a ona se opět smála : ,, už si vzpomínáš ?? Gabriello , to jsem byla já !!" říkala a náhle se zase začala smát.
Potom začala říkat : ,, Budeš trpět Gabriello !! Trpět !!!! " pořád to opakovala a já nevěděla co se děje . ,, néé ?! co se děje ?? kdo jste ??" Ona dál opakovala : ,, Zažiješ ukrutný bolesti , budeš trpět !! trpět !! trpět.." To slovo ,,trpět" sem slyšela ještě několikrát. pořád znělo v mý hlavě. ale najednou ta žena zmizela a já slyšela jen její smích.
Já se porozhlížela všude okolo mě , ale nikde jsem jí nezahlídla : ,, Hej co se to děje ?? kde je ta žena ?? co te´d semnou bude ??" říkala sem a najednou sem zase slyšela hlas tý ženy : ,, Budeš trpět Gabriello! trpět !!"
,, Né prosím nechte mě !! prosím.. " pořád sem prosila ale furt sem slyšela jen její smích a tu větu ,,budeš trpět" najednou mě začalo strašně bolet břicho... jako kdyby mě někdo řezal.
Okolo mě bylo nějaký divný světlo , a já se chytla za břicho. ,,au .. prosím ne prosím ne to bolí !" křičela jsem ,, aaaaaau prosím nechte mě !!!!!!!!!! prosíím přestaňte"křičela jsem dál ale ta ženská se furt smála ,, Tak co ? už víš jaký to je trpět ?? už víš ??"
,, Prosím už dooooost !!!!" zakřičela jsem a najednou to přestalo bolet. já byla tak strašně vyčerpaná že jsem neměla na nic sílu. ta ženská se tam najednou znova objevila. ,, Tak co ?? stačilo ti to ??"
,, Prosím už mě nechte bejt , co odemně chcete ??" říkala jsem a celá jsem se klepala : ,, Gabriello... snad si nemyslíš , že tě nechám bejt ? jen tak ?? nené holka.. ty se pleteš !!" řekla a já se naštvala a řekla jsem i přesto že jsem věděla co mi může udělat : ,, jsi zrůda !!!!!!!"
,,Ty si myslíš že mě budeš urážet ??!!" začala na mě řvát ta ženská : ,, Urážet ?? Fajn... když pro tebe je pravda urážení , tak jak myslíš !!" ona řekla : ,, cože ?!!" a najednou jsem zase ucitila tu bolest : ,,au !" řekla jsem a ona : ,, Na mě si jen tak nedovoluj !!"
,, Ty si myslíš , že si na mě můžeš dovolovat ?? Gabriello pleteš se !! " řekla a pokračovala : ,, Víš co umim ?? a víš co můžu ?? kdykoliv se mě zachce , můžeš zase cejtit ty bolesti a trpět celej tvůj život... a nebo tě můžu zabít rovnou !!!!! " řekla a já řekla ,, ne !!!"
Najednou natáhla ruku , a dala mi jí na obličej ,, budeš trpět !!" řekla a přejela mi jejíma nehtama po obličeji .
Já si dala ruku na to místo a řekla ,, au !!" Ona pokračovala : ,, Už víš co umím ? už víš co můžu ? Už víš čeho jsem schopná ??"
,, jsi schopná všeho !! protože seš zlá hnusná zrůda !!" řekla jsem a ona se naštvala a přitom se smála ,, co si jako myslíš ?? Říkáš si o to sama , ale neboj... hnedka se ti to splní !! už dlouho tady nebudeš !!" řekla ta ženská a já se jentak nedala : ,, Vy mě chcete zabít ??!!! to se vám nepodaří !! to-to nesmíte !!" říkala jsem.
,, můžu co chci... a už dlouho čekat nebudeš !!" říkala a šla ke mě.. ,, c-co ?? ne !! proč to děláte ?? p-p-p-roč se nemůžeme dohodnout ??" snažila jsem se jí přesvědčit o tom aby mě nezabíjela.
,, Prosím nechte mě jít ! proč to všechno děláte ?? proč ??" říkala jsem dál a ona řekla : ,, fajn , když to chceš vědět, řeknu ti to ...." já poslouchala a ona začala vyprávět : ,, od tý doby co ses narodila , chtěla jsem tě zničit !!! do týhle doby se mi to nepodařilo , ale te´dka podaří !!!!!! a tvoji rodiče neumřeli autonehodou !! a tvá babička která umřela to ví !!!!! ale nikdy ti to neřekla ! to já je zabila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" řekla ta ženská.. ,,c-c-c-cože ???????????" řekla sem vylekaně.
,, a teďka tě konečně nadobro zničím !!!!! " řekla a já začala brečet : ,, é prosím už mě nechte prosím už dost !!! nechte mě jít prosím!! nezabíjejte mě !!" prosila jsem ale marně.
,, Dál nebudeme čekat.." řekla a šla ke mě : ,, konečně jednou zmizíš , a já dostanu tvojí moc !!" já si klekla na kolena : ,, j-j-jakou moc ?? prosím né nechte mě !! prosím nedělejte to prosím !!!!!!!!!!!!!"
Už byla u mě a já strašně nahlas prosila : ,,PROSÍM NECHTE MĚ !! PROSÍM NEZABÍJEJTE MĚ !! PROSÍÍM !!!!!!!!!!!!!!!" jenže ona se začala smát : ,, Gabriello , smrt by tě jednou stejně potkala !!!!!" já se strašně naštvala , a popadla tu lebku s tou svíčkou , svíčku sem zhasla a odhodila , a tou lebkou jsem jí chtěla uhodit...
Jenže najednou ta ženská ukázala na tu lebku , a ona zmizela ´, a v její ruce se objevil nějakej sekáček. : ,, Nejdřiv prosíš , a pak mě chceš uhodit tou lebkou ?, a utýct ?? to ne!! to si dělat neměla !!" řekla.
,,neeeee prosím !" křičela jsem ale najednou se ten sekáček ke mě přibližoval blíž a blíž ... ,, nee!" řekla jsem a najednou se někdo objevil u dveří : ,, Gabriello uteč !!"
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !!!!!!!!!

Přízrak smrti - 4.díl

25. ledna 2010 v 19:47
Probouzela jsem se , a když sem otevřela oči tak co jsem nespatřila !! ,, ehm.. c-co ??" řekla sem a vstávala ze země na který bylo napadaný jehličí.. no jasně... všude samý stromy ! a ještě k tomu jsem byla oblečená.
,, c-cože ?? les ? to sem jako v lese ?? si ze mě jako fakt někdo dělá srandu ne !!!?" nadávala jsem , ale věděla jsem že si ze mě nikdo srandu nedělá.. jenom sem si to nechtěla přiznat =o( ,,ale co tady dělám ?...." přemýšlela jsem a najednou se mě vybavil ten sen !!
Uplně mi všechno projelo hlavou. ten sen... uplně do každýho puntíku přesně jak to tam bylo.. porozhlídla jsem se a všimla si že... ,, Ten les je uplně stejnej !!!!" řekla jsem ... ,, c-co to má j-j-jako znamenat ??!" přemýšlela jsem nad tím.. až najednou jsem uslyšela mňoukání... prostě sem slyšela kočku !! ,, tady je někde kočka ?? čičí , čičí ??" začala jsem volat .
Příběhl zamnou kocour. ,, Blacky !!" zařvala jsem a vrhla jsem se na něj ,, co tady děláš ??" On na mě mňoukal... ,, To je divný..." řekla jsem
,, Blacky kdybysi aspoň uměl mluvit..." řekla jsem.. ,, achjo.. i ty seš jinej Blacky.. ty taky. oba dva jsme jiní než ostatní.." říkala jsem a pak sem vstala ,, tak deme, musíme se vrátit."
Tak jsme šli , a potom se Blacky někam rozeběhnul ,, Blacky čekej !! čičí , kam běžíš !!! počkej !" volala jsem na něj a běžela za ním.. on furt mňoukal a nakonec doběhl k nějaký .. chatce nebo co to bylo.
Bylo odemnčeno , a tak jsem vešla dovnitř a Blacky zamnou.
Koukla jsem napravo ... a nic. prostě jenom okna a žádnej nábytek .
Potom nalevo.. ,, ehm ??" řekla jsem s pohledem na ty stolečky s těma svíčkama v lebce , a na tu divnou .. vážně podivnou židli.
,, Je to tady sice divný , ale chvíli si tady odpičineme , jo Blacky ??" řekla jsem a držela Blackyho. Potom jsem ho položila a on se uvelebil na podlaze a myl si pacičku.
Já si to tam všechno prohlížela .. ,, Hmm.. podivný místo... tak aleco .. nachvílli si tady odpočinout můžem." řekla jsem a šla k tý ,,židli" .. teda jestli se tomu dá tak vůbec řikat..
Sedla jsem si na tu židli , a asi 5 vteřin jsem tam seděla v klidu , ale najednou Blacky začal neklidně mňoukat , syčet prskat a škrábat a poskakoval ... ,, Blacky ?? co se děje ?" řekla jsem a zachvíli sem pochopila , podle toho co předemnou stálo ! teda spíš KDO !
Pokračování příště


Přízrak smrti - 3.díl

25. ledna 2010 v 16:06

Stála jsem tam , a koukala ,, Ne !! to ne !!" řekla sem na to co jsem viděla ... David - přítel Sahar ležel mrtvý na zemi , Sarah brečela a vrah utíkal.
,, Já to nestihla !!" říkala jsem si .... Šla jsem k Sarah : ,, Sraha ? Je-je mi to líto !" řekla jsem ale Sarah si mě nevšimla !! ,, Sarah ??" řekla jsem a stála u ní. potom sem natáhla ruku na její rameno ale .... ona to necejtila. jakoby tam nebyla.
,,Ne to nemůže bejt pravda! měla sem možnost to změnit ale já to nedokázala ! proč todle potkalo zrovna mě ?? proč zrovna mě ??" říkala sem si ale najednou všechno okolo mě začalo mizet.
Foukal silný vítr , strašně se setmělo a všechno se proměnilo v prach. i Sarah s Davidem... Najednou sem uviděla nějaké fialové světlo které se blížilo ke mě ! dala jsem si ruce před obličej , protože jsem netušila co to je...
Najednou to světlo nebo co to bylo se dostalo do mě , a já zkameněla , okolo mě byla fialová záře , a dál si nic nepamatuju. najednou jsem se objevila někde jinde.
Objevila jsem se spátky v temné tmavé chodbě , pomalu jsem stávala ze země , a až pak mě znovu došlo co se stalo. ,, ach ne !" řekla jsem a sklopila hlavu.
,, Ne ne ! já to nedokázala... já to mohla změnti ale nezměnila !" pořád jsem si říkala .
Najednou ke mě šla ta postava , vlastně jsem to byla já . ,, Gabriello " řekla ta postava .
,, Já sem na nic ! svět mě nenávidí !" řekla jsem a ta postava mi řekla : ,, Ne Gabriello ! nejsi.."
,,Já nechci být jiná než jsou ostatní ! já chci být normální!" říkala jsem : ,, Normálnímu člověku se todle nestane ! já tomu nevěřim že se mi to stalo ! nevěřim !!" nadávala jsem ale ta postavala stála u mě a říkala : ,, Nevěříš protože nechceš věřit."
,, Ne nechci !!! protože todle není normální ! co se to děje ? někdo si ze mě dělá srandu ??" přemýšlela jsem nad tím .... ale.. ale todle se přece normálně nestává !! ,, já jsem...." řekla jsem a ta postava dodala :
,, Jiná.. jsi jiná Gabriello!" Já ale začala brečet : ,, Já nechci být jiná !!! proč já ? proč zrovna já ??! nechci mít todle poslání !!"
,, Byla jsi vybrána Gabriello !!" řekla ta osoba a já se zeptala : ,, ale proč ??" Jenže ta postava , která stála u mě kývla g´hlavou a usmála se : ,, Však ty jednou pochopíš !"Říkala..,, nepochopim !! tadyto se pochopit nedá !! protože todle není normální !!!!!!!" řvala jsem dál a ta postava řekla ,, už je čas gabriello !" já vyvalila oči a nechápavě jsem se ptala : ,, čas , čas na co ??"
,, Na to se vrátit !" řekla a postava , natáhla ke mě ruce a z jejích rukou šla ta samá záře jako předtím tam u toho obchodu. Mě se zase zamotala hlava , a najednou jsem byla pryč z té chodby.
Byla jsem u mého domu , a seděla jsem na zemi venku... Pořád nemohu uvěřit tomu co se stalo. todle mi nikdo věřit nebude ....... ,, co se semnou děje ? jsem jiná než ostatní..." Říkala jsem si a nevěřila.
Koukla jsem na měsíc , a přemýšlela co bude dál , kdo vlastně byl ta postava , proč sem jiná a o všem co se týká těhlech záhad.
,,Achjo..." řekla jsem , sklopila hlavu a odešla.
Vešla jsem domů , a tam jsem uviděla Blackyho ,, Blacky !!" řekla jsem a vrhla jsem se na něj ! ,, Ani nevíš co se mi stalo. možná že nebudeš věřit ani ty.. " řekla jsem a on mňouknul a kývnul hlavou jakoby to věděl ..
,, Neměla jsem chodit do toho domu. ty jsi věděl že mám být doma viď ? " říkala jsem mu a on opět mňouknul.
Potom sem se převlíkla , osprchovala a šla spát . Blacky se natáhnul vedle mě na postel a my spali. jenže pro mě tahle noc zase nebyla dobrá a odpočinková... opět se mi totiž zdál sen.
V tom snu.. byla jsem v lese... porozhlížela jsem se.. ale nevím proč. někdo tam byl... hledal mě a já se chtěla schovat. chtěla jsem utéct pryč ale nemohla jsem... něco mě v tom lese drželo.
Měla jsem strašnej strach že mě najde.. ale kdo ? já nevím kdo mě hledal.. nevím co mi chtěl udělat... neviděla jsem mu do tváře. držel v ruce nůž , ano on.. chtěl mě zabít. ale proč ??
Utekla jsem za strom , a on se pomalu blížil ke mě.. strašně jsem se bála jako nikdy předtím. bála jsem se že mě chytí.
On.. on mě našel. utíkala jsem .. já utíkala pryč , a on zamnou...!!!!------ jeslti mě nakonec chytil nevím. víc si ze snu nepamatuju.
Ráno jsem se probudila , ale né ve své postely !!!!! ,, kde to jsem ?"
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !